Jest profesjonalną kochanką. Mówi, jakie są pierwsze oznaki zdrady

zdrada

Wczoraj, 16-09-2022 21: 48

Odkrycie, że accomplice zdradził, może złamać serce. Jednak większość osób woli poznać prawdę, niż trwać w niewiedzy na temat niewierności drugiej osoby. Kobieta, która jest profesjonalną kochanką mówi, jakie sygnały mogą świadczyć o tym, że jesteśmy zdradzani.

Jakie sygnały świadczą o tym, że partner cię zdradza?

Jakie sygnały świadczą o tym, że accomplice cię zdradza?Źródło: Getty Photos, fot: Siri Stafford

d2009pq

Amy Kupps to influencerka pochodząca z Karoliny Północnej. Jak podaje „Recent York Put up” kobieta mówi, że jest „profesjonalną kochanką”. Spotyka się z mężczyznami, którzy utrzymują ją, fundują jej zagraniczne wyjazdy i obdarowują drogimi prezentami. W mediach społecznościowych powiedziała, jakie zachowania świadczyć mogą o tym, że accomplice nas zdradza.

Co robią osoby, które zdradzają?

Pierwszym zachowaniem, które może być niepokojące, jest niezapowiedziane wcześniej wychodzenie na szybkiego drinka. Jeśli accomplice dość często i niespodziewanie ucieka z domu, argumentując to krótkim spotkaniem z przyjacielem, lepiej być uważnym.

d2009pq

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Smacznego: przepis na budyń jaglany z marakują

Następną rzeczą, na którą profesjonalna kochanka radzi zwrócić uwagę, jest wyrobienie przez mężczyznę nowej, kolejnej karty płatniczej. Jej zdaniem, może to być środek płatniczy, za pomocą którego kupowane będą prezenty dla kochanki.

Kolejnym punktem z listy Amy Kupps są delegacje. Zbyt częste i wypadające niespodziewanie powinny zacząć zastanawiać partnerkę.

„Czerwona flaga” powinna się również pojawić, jeśli mężczyzna nagle prosi, aby assemble niego nie dzwonić. Być może nie chce powiedzieć kochance, że jest już w związku.

Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNEŹródło: Licencjodawca

Kieruj się przeczuciem

Amy Kupps podkreśla, że są to zasady, które powinna znać każda kobieta. Impact listy dodaje jeszcze jedną, istotną rzecz.

d2009pq

– Intuicja jest najpotężniejszym narzędziem w twoim arsenale. Jeśli podejrzewasz, że coś się dzieje, kieruj się instynktem – podsumowała influencerka.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie assemble nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

4 sposoby jak nie ulec pokusie i powstrzymać się od zdrady

d2009pq

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment