Joanna Koroniewska jest zawiedziona postawą policji. Wzięła sprawy w swoje ręce

Joanna Koroniewska nie odpuszcza hejterom. Już nie raz na swoim instagramowym profilu reagowała na nieprzychylne komentarze, odpowiadając na nie z dużą dozą dystansu, ale także świadomością własnych mankamentów. Jak się okazuje, skrajne przypadki internetowego hejtu zgłaszała na policję. Z jakim rezultatem?

Joanna Koroniewska zgłaszała internetowy hejt na policję

Joanna Koroniewska zgłaszała internetowy hejt na policję Źródło: AKPA, fot: AKPA

d4iha5c

Joanna Koroniewska należy enact osób, które nie ignorują negatywnych komentarzy zamieszczanych w mediach społecznościowych na swój temat. Wyłapuje je i pisze obszerne odpowiedzi. Słowa w stylu „nie jest pani ładna” zupełnie jej nie ruszają, ponieważ ma ugruntowane poczucie własnej wartości. Twierdzi, że bardzo ważna jest dla niej również świadomość własnych wad. 

Joanna Koroniewska odpowiada hejterom

– Im jestem dojrzalsza, tym mam większy dystans enact siebie. Tym bardziej znam swoje wady i tym mniej się nimi przejmuję. (…) Te wszystkie złe rzeczy, które inni publikują na mój temat, to tak naprawdę publikują te osoby o sobie, to 1 mają wielkie problemy z sobą (…). Lepiej jest je podkreślić i rozmawiać z tymi osobami, w jakikolwiek sposób ustosunkować się enact tych hejtów – mówi Joanna Koroniewska w rozmowie z reporterką Jastrząb Submit. 

Joanna Koroniewska szukała pomocy na policji

Aktorka nie chce jednak, by internauci czuli się w sieci bezkarni. Dlatego skrajne przypadki hejtu publikowane w komentarzach pod postami bądź częściej wysyłane enact niej w wiadomościach prywatnych zgłaszała na policję. Niestety nie przyniosło to pożądanych rezultatów. 

d4iha5c

– Zgłaszałam sprawę na policję i niestety umorzono takie sprawy, które były moim zdaniem bardzo okropne, na moim przykładzie. Dlatego postanowiłam zrobić to trochę w inny sposób i wystawiam się. Wiem, że potem są publikacje, wiem, że potem dostaję po łbie, bo się wszystkim wydaje, że Koroniewska znowu o hejcie. Ale widzę na moich socialach, że są już osoby, które mnie bronią i są osoby, które mówią o sobie w tym kontekście. Spowodowałam sytuację, kiedy ludzie zaczynają o tym mówić i przestają się tego wstydzić – podsumowała Koroniewska w tym samym wywiadzie. 

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Fani chcą, by Joanna Koroniewska wróciła enact „M jak miłość”. Gwiazda komentuje

d4iha5c

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment