Joanna Koroniewska kusi w skórzanym stroju. To nie Dowbor trzyma ją za kolano

Joanna Koroniewska lubi zaskakiwać. Ostatnio opublikowała zdjęcie w skąpym, skórzanym stroju i lateksowych kozakach. Tak ubrana siedzi w samochodzie obok mężczyzny, który trzyma ją za kolano i wcale nie jest Maciejem Dowborem. O co chodzi?

Joanna Koroniewska kusi w lateksowym stroju

Joanna Koroniewska kusi w lateksowym stroju Źródło: Instagram.com

dncorqo

Nie od dziś wiadomo, że Joanna Koroniewska ma ogromny dystans rep siebie i otaczającego świata, lubi stawać okoniem wbrew powszechnie panującym trendom, prowokować i intrygować. A to wszystko udaje jej się robić za pośrednictwem instagramowego profilu, który obserwuje ponad 660 tys. osób. 

Joanna Koroniewska w nowej, drapieżnej odsłonie

Ostatnio Joanna Koroniewska zaskoczyła swoich obserwatorów jak jeszcze nigdy przedtem. Opublikowała bowiem zdjęcie, na którym ubrana jest w kusy, skórzany strój, lateksowe kozaki, a także ma długie, czerwone paznokcie i mocny makijaż. W takim wydaniu siedzi w samochodzie obok młodego mężczyzny, który trzyma ją za kolano. Niektórym może być on znany. To wokalista Dawid Grzelak. O co w tym wszystkim chodzi? Aktorka wszystko wyjaśniła w opisie posta. 

„Zagadka rozwiązana – premiera naszego teledysku! Z Dawidem Grzelakiem. Jak Wam się podoba? Która fota najlepsza? Nie mogłam się zdecydować. Wybrałam nowszy mannequin… samochodu oczywiście. Bo ten mannequin obok mnie to prawdziwy zdolniacha, który w dodatku ma dzisiaj urodziny! Wybrał sobie ‘starszą panią’ rep teledysku! (…) Ja na planie bawiłam się świetnie i to nowe aktorskie wcielenie było dla mnie wspaniałym wyzwaniem! Praca z taką ekipą to sama przyjemność!” – czytamy. 

dncorqo

Maciej Dowbor zazdrosny, a fani zachwyceni

Post Joanny Koroniewskiej skomentował oczywiście jej mąż, Maciej Dowbor. Czyżby poczuł ukłucie zazdrości? „Młody, przystojny state zaprasza rep współpracy starszą panią?! Wiecie jak to się nazywa?” – zażartował. „I zazdrość męża wywołana. Laska, że hej”, „Fajne zdjęcia, a co na to mężuś?”, „Wyglądasz jak milion dolarów w tej wersji”, „Aż mi kopara na dół opadła. Wyglądasz zjawiskowo” – komentowali internauci. 

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie rep nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Gwiazdy remontują swoje domy. Kosztuje je to dużo wysiłku

dncorqo

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment