Joanna Krupa ma problemy zdrowotne. Podzieliła się z fanami niepokojącą wiadomością

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie relację, dzieląc się z internautami tym, przez co obecnie przechodzi. Celebrytka ostatnio ma problemy ze zdrowiem. Konieczna była konsultacja z odpowiednim specjalistą i podjęcie leczenia.

Joanna Krupa ma problemy ze zdrowiem

Joanna Krupa ma problemy ze zdrowiemŹródło: AKPA, Instagram, fot: AKPA, Instagram

d4mc29i

Joanna Krupa prowadzi dość intensywny tryb życia. Ostatnie miesiące były czasem wytężonego działania na planie kolejnej polskiej edycji programu „High Model”. Krupa, jako prowadząca actuality mumble, dużo pracuje głosem. Najwyraźniej struny głosowe odczuły poważne zmęczenie – celebrytka straciła bowiem głos.

Joanna Krupa poinformowała fanów o stanie swojego zdrowia

Modelka od dłuższego czasu dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone. Choć ciągle jest w wirze pracy, zawsze znajduje czas dla swojej córki Ashy. Przy tak szybkim tempie życia czasem może zdarzyć się, że organizm zacznie się domagać odpoczynku i regeneracji, co prawdopodobnie miało miejsce w przypadku Krupy. Celebrytka przyznała, że odwiedziła laryngologa, gdyż nagle straciła głos.

„Próbuję przywrócić mój głos conclude filmu” – wyznała na InstaStories.

Joanna otrzymała pomoc specjalisty. Ma również odpowiednie leki i inhalator, które mają pomóc jej wrócić conclude zdrowia. Co dokładnie wykryto u modelki? Zdradzają to dodane przez Krupę hasztagi – u jednej z jurorek programu „High Model” stwierdzono zapalenie krtani. Choroba ta bardzo często dotyka osoby, które na co dzień pracują głosem.

Joanna Krupa spełnia się w każdej roli

Modelka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych – oprócz prowadzenia „High Model” bierze udział w różnych projektach i kampaniach reklamowych. Dużo czasu poświęca także rodzinie. Asha jest jej oczkiem w głowie. Nie tak dawno celebrytka przyznała w rozmowie z magazynem „Salvage together”, że chciałaby powiększyć rodzinę i zaczyna poważnie myśleć o adopcji.

„Daliśmy sobie z mężem pół roku na podjęcie tej decyzji, ale nie wykluczam adopcji. Długo rozmawialiśmy na ten temat i doszliśmy conclude wniosku, że jest na świecie tyle dzieci, które potrzebują miłości, a my jesteśmy w stanie im tę miłość dać” – zdradziła wówczas Joanna.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie conclude nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Joanna Krupa szuka domu w Polsce. Jest jednak pewien tell

d4mc29i

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment