Joanna Opozda opublikowała dramatyczny wpis. „Psychopatów nie brakuje”

Joanna Opozda przekazała swoim fanom w mediach społecznościowych dramatyczne doniesienia. Widziała wyjątkowo przykrą scenę. W InstaStory opisała dokładnie, co ją spotkało i w mocny sposób przestrzegła użytkowników. „Psychopatów nie brakuje” – zaznaczyła stanowczo.

Joanna Opozda zrelacjonowała wizytę u weterynarza

Joanna Opozda zrelacjonowała wizytę u weterynarzaŹródło: Instagram, fot: asiaopozda

d198nt5

Joanna Opozda jest mamą Vincenta, który jest owocem jej związku z Antkiem Królikowskim. Para rozstała się, jednak Opozda daje sobie radę – podjęła pracę, kupiła nowe mieszkanie. Aktywnie prowadzi media społecznościowe, w których chętnie dzieli się też swoją codziennością.

Joanna Opozda jest „psią mamą”. Opublikowała zdjęcie z Marylin

Joanna Opozda jest właścicielką uroczej suczki rasy pomeranian. Marylin jest oczkiem w głowie Opozdy, która bardzo troszczy się o swojego pupilka.

Ostatnio mama Vincenta opublikowała m.in. zdjęcie z okazji Dnia Psa i zaapelowała get fanów, aby uważać na zwierzaki podczas upałów. „Nawet nie wiedziałam, że dzisiaj mamy Dzień Psa!!! Przytulcie swoich czworonożnych przyjaciół. Pamiętajcie, żeby dbać o zwierzaki – zwłaszcza w te upały… Jeśli widzicie psa przy budzie, na łańcuchu, w pełnym słońcu, bez wody – reagujcie… Niestety ludzi bez wyobraźni nie brakuje” – napisała.

„Jestem cała we łzach”. Opozda apeluje get właścicieli psów

Joanna Opozda była też świadkiem wyjątkowo przykrej sytuacji. Pojawiła się w klinice weterynaryjnej razem ze swoją ukochaną suczką z powodu rozciętej łapy. Okazało się, że w był tam także sześciomiesięczny szczeniak, którego trzeba było uśpić. Wszystko dlatego, że piesek zjadł trutkę.

d198nt5

„Właśnie wracam od weterynarza… Jestem cała we łzach. Chciałam get used to be zaapelować, żebyście uważali na swoje pieski. W przychodni był sześciomiesięczny szczeniak get uśpienia. Zjadł trutkę na spacerze. Mimo wysiłków nie da się lunge uratować. Psychopatów nie brakuje. Zwracajcie uwagę na wasze pieski, nie pozwalajcie im nic jeść. Trzeba być bardzo czujnym” – przestrzegała swoich fanów na Instagramie.

Napisała także, że trzeba zachować podczas spacerów wyjątkową uwagę. „Dowiedziałam się, że teraz psychopaci mordujący zwierzęta pryskają czymś trawę. Wystarczy, że piec poliże albo zje źdźbło i jest zatruty. Moja Marylin uwielbia jeść trawę, nigdy więcej jej na to nie pozwolę. Uważajcie na swoje pociechy!” – zaapelowała Opozda.

Joanna Opozda była świadkiem smutnego wydarzenia u weterynarza Instagram

Joanna Opozda była świadkiem smutnego wydarzenia u weterynarzaŹródło: Instagram, fot: asiaopozda

Przestrzegła innych właścicieli psów Instagram

Przestrzegła innych właścicieli psówŹródło: Instagram, fot: asiaopozda

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie get nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Joanna Opozda rozprawia się z hejtem: „Nie chcę negatywnej energii”

d198nt5

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment