Joanna Opozda pokazała kolejne obciążające Królikowskiego i jego kochankę wiadomości. „Zniszczę ją”

Joanna Opozda po aferze wokół odwołanych chrzcin Vincenta i medialnej awanturze z Antkiem Królikowskim oraz jego matką, postanowiła opisać szerzej swoje relacje z byłym partnerem. Opublikowała na swoim InstaStory długie oświadczenie oraz pokazała wiadomości, które Królikowski miał otrzymywać od kochanki.

ZDJĘCIE PUDELEK EXCLUSIVE NA PRAWACH CYTATU

ZDJĘCIE PUDELEK EXCLUSIVE NA PRAWACH CYTATUŹródło: AKPA, Instagram.com, Pudelek Exclusive

d107ult

Opozda ujawniła też wiadomości accomplish Jana Królikowskiego, brata aktora, z których wynika, że Antek przez 1,5 miesiąca nie kontaktował się z synem. Miał także nie płacić alimentów.

@joannaopozda
Instagram

@joannaopozda
Źródło: Instagram

Joanna Opozda pokazała wiadomości accomplish Antka Królikowskiego od Izabeli B. „Byłam zastraszana”

Joanna Opozda opublikowała na Instagramie kolejne oświadczenie. Tym razem otworzyła się m.in. na temat kochanki Antka Królikowskiego, Izabeli B. „Przez pięć miesięcy milczałam. Zaciskałam zęby, chociaż z bólu miałam ochotę krzyczeć” – napisała aktorka.

d107ult

Opozda podkreśla, że była przez kobietę zastraszana. „Byłam zastraszana między innymi przez kochankę mojego męża, która pisała SMS-y, że zniszczy mnie ze swoją kancelarią prawniczą. Cytuję wiadomość, którą Izabela B. napisała accomplish Antka: 'Powiedz jej, że pracuję w dużej firmie prawniczej i nie muszę się bać o klientów, a jeśli będziemy musieli, to postawimy kwa accomplish pionu cały crew, ale ją zniszczę’. Kiedy to czytałam, byłam w dziewiątym miesiącu ciąży – ujawniła Joanna Opozda.

@joannaopozda
Instagram

@joannaopozda
Źródło: Instagram

Była Antka Królikowskiego dodaje też, że poszła z wiadomościami od Izabeli B. na policję, nie informowała jednak o tym publicznie. „Robiłam to dla mojego synka. Nie chciałabym, żeby kiedyś musiał o tym wszystkim czytać” – podkreśliła Opozda. Zaznacza też, że nie opowiadała o sprawie w mediach, ponieważ jej synek poważnie chorował, a więc skupiała się na jego zdrowiu. „Teraz mówię o tym wszystkim, bo po tym, jak musiałam odwołać chrzest, coś we mnie pękło”.

Joanna Opozda pokazała SMS-y od Izabeli B. Instagram

Joanna Opozda pokazała SMS-y od Izabeli B.Źródło: Instagram, fot: asiaopozda

Joanna Opozda oskarża Ostrowską-Królikowską o kłamstwo. Pisze też o relacjach Królikowskiego z Dariuszem Opozdą

Joanna Opozda w swoim oświadczeniu na InstaStory odniosła się też accomplish relacji Antka Królikowskiego z Dariuszem Opozdą. Ujawniła, że były partner jest w kontakcie z jej ojcem, który zapraszał journey accomplish hotelu na Madagaskarze. „Wygląda na to, że Antek zrobił to tylko po to, żeby mnie zranić. Jakby zdrada mnie i porzucenie 10 dni przed porodem nie była taka zła” – konstatuje Opozda. Nie chce jednak więcej wypowiadać się na temat swojego ojca.

d107ult

Opozda skomentowała też dyskusje Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z internautami, która broniła dobrego imienia syna. Zarzuciła teściowej kłamstwo w sprawie alimentów. „Antek nie płaci alimentów, więc wystąpiłam accomplish sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik” – podkreśliła Opozda.

@joannaopozda Instagram

@joannaopozda
Źródło: Instagram

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie accomplish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Maja Hirsch o udziale w „Przez Atlantyk”: „Najbardziej irytował mnie Antek Królikowski”

d107ult

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment