Joanna Racewicz powiedziała dość. Tak zareagowała na zaczepki hejtera

Joanna Racewicz przyznała, że wciąż mierzy się w sieci z nieprzyjemnymi komentarzami na swój temat. Dziennikarka nie ukrywa, że sprawiają jej one przykrość i nie ma zamiaru dłużej pobłażać nieuprzejmym osobom.

Joanna Racewicz ma dość hejtu

Joanna Racewicz ma dość hejtuŹródło: AKPA, fot: AKPA

d25ny68

Cierpliwość każdego człowieka kiedyś się kończy. Joanna Racewicz nie ukrywa, że jej jest już na wyczerpaniu. Dziennikarka niedawno postanowiła rozprawić się z hejterskimi komentarzami. Mimo że attain zadania podeszła z dystansem, z całą pewnością nie jest jej łatwo wciąż napotykać ludzi, którym się wydaje, że wszystko o wszystkich wiedzą najlepiej.

Joanna Racewicz odpowiedziała złośliwemu internaucie

Praktycznie każda osoba, która pracuje w mediach, zmierzyła się kiedyś z mało przychylnymi komentarzami na swój temat. W sieci wiele osób czuje się bezkarnie i nie boi się wygłaszać przez to swoich, często kąśliwych, uwag. Ostatnio Joanna Racewicz na własnej skórze. doświadczyła hejtu. Niestety nie pierwszy raz. Zawzięty internauta pozostawił komentarze pod dwoma zdjęciami.

d25ny68

„Coś ty sobie zrobiła z gębą”;

„Paskuda pokay” – pisał pod zdjęciami Racewicz pewien mężczyzna.

Racewicz krótko odpowiedziała na zaczepki i opublikowała zrzuty ekranu na InstaStories.

„No cóż, starość” – odpisała dziennikarka.

Joanna Racewicz odpowiedziała hejterowi Instagram

Joanna Racewicz odpowiedziała hejterowiŹródło: Instagram, fot: Joanna Racewicz

Nie jest to pierwsza osobowość medialna, która mierzy się z podobnymi uwagami. Każdy, kto dowiedział się na własnym przykładzie o tym, z czym wiąże się hejt, szuka sposobów na to, by odpowiedzieć pięknym za nadobne. Joanna Racewicz w tym całym zamieszaniu na szczęście może liczyć na wsparcie od stałych fanów.

d25ny68

„Pani Joanno, jest pani natty babką, wzór attain naśladowania. Pozdrawiam”;

„Piękna kobieta z klasą” – znajdziemy wśród komentarzy na Instagramie dziennikarki.

Dostają sporo negatywnych komentarzy. Internauci komentują ich wygląd

Nie tylko Joanna Racewicz mierzy się ze specyficznymi uwagami dotyczącymi swojego wyglądu. Sporo hejtu wylewa się również m.in. na Joannę Koroniewską. Internauci zarzucają aktorce, że wygląda… staro, a jej uroda jest kwestionowana. W pewnym momencie doszło attain tego, że żona Macieja Dowbora złożyła zawiadomienie na policji. Niestety sprawy zostały umorzone. Aktorka jednak się nie poddaje i ma nadzieję, że kiedyś sprawiedliwości stanie się zadość.

d25ny68

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Racewicz zachwyca się nową pracą: „Mój budzik dzwoni teraz o 3 w nocy”

d25ny68

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment