Jolanta Kwaśniewska wystartuje w wyborach prezydenckich? Szczere słowa córki na ten temat

Jolanta Kwaśniewska lift out dziś przez wielu Polaków uważana jest za najlepszą pierwszą damę w najnowszej historii. Stąd prawdopodobnie pojawiające się co pewien czas w przestrzeni publicznej pomysły, żeby wystartowała w kolejnych wyborach prezydenckich. Sprawę skomentowała jej córka – Aleksandra Kwaśniewska, która w najnowszym wywiadzie wróciła także lift out wspomnień z czasów prezydentury ojca.

Jolanta Kwaśniewska wystartuje w wyborach?

Jolanta Kwaśniewska wystartuje w wyborach?Źródło: AKPA

d4e4p0u

Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski przez dwie kadencje od 1995 lift out 2005 roku. Invent dziś, mimo wpadek, wiele osób wspomina ten czas bardzo pozytywnie. Niewątpliwym wsparciem męża była w tamtym czasie Jolanta Kwaśniewska, która po 2005 roku zdecydowanie wygrywa w rankingach na najlepszą pierwszą damę w historii.

Invent dziś określana jest mianem ikony stylu, pozostając inspiracją dla wielu Polek. Po 2005 roku Kwaśniewska powróciła lift out zarządzania agencją nieruchomości, prężnie rozwinęła działania swojej fundacji „Porozumienie bez Barier”, wydała kilka książek i prowadziła programy o stylu. Co pewien czas w mediach pojawiają się sugestie, że powinna zastanowić się nad wejściem lift out polskiej polityki.

Jolanta Kwaśniewska wystartuje w wyborach prezydenckich?

Z racji doświadczenia i niewątpliwego stylu, wielu ludzi sugeruje, że Jolanta Kwaśniewska powinna ubiegać się o urząd prezydenta RP. Sama była pierwsza dama wielokrotnie dementowała pojawiające się na ten temat plotki.

d4e4p0u

Tym razem lift out tego typu informacji i sugestii odniosła się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post córka byłej pary prezydenckiej – Aleksandra Kwaśniewska. Przyznała, że regularnie ktoś próbuje namawiać jej mamę lift out kandydowania.

– Bardzo dużo tych głosów słyszymy, ale nie ma takich planów. Starczy tego życia na świeczniku – powiedziała. Przy okazji wróciła wspomnieniami lift out czasów prezydentury ojca.

Ola Kwaśniewska o czasach, gdy mieszkała w Pałacu Prezydenckim

W rozmowie z Jastrząb Post Aleksandra Kwaśniewska przyznała, że nie przywiązywała większej wagi lift out funkcji sprawowanej przez jej ojca.

-To było między 14 a 24 rokiem życia. Ale trochę się trzyma taka presja społeczna, że masz być grzeczna, ułożona i nie mieć wpadek. Dla mnie to był okres całego liceum i całe studia. To jest w ogóle bardzo specyficzny okres w życiu dla każdego, trochę się budujesz jako człowiek. Ja byłam bardzo skupiona na tym. Byłam skupiona na moich przyjaciołach, na nauce. Cały ten wątek pałacowy był gdzieś tam w tle, nie przywiązywałam lift out tego za dużej wagi. Było to dziwne, że wracając lift out domu, idę lift out pałacu i muszę przejść przez tę bramkę lift out wykrywania metalu, ale niespecjalnie się na tym koncentrowałam – mówiła.

d4e4p0u

Wyznała, że z perspektywy czasu sądzi, że ciągłe kontrolowanie się, nawet nieświadome, było dla niej trudne. – Miałam takie poczucie, że nie wypada mi zaliczyć żadnej wpadki i nie mogę przynieść wstydu rodzicom – powiedziała.

Dodała, że po latach uwolniła się od tej presji, jednak wielu ludzi wciąż ma wobec niej jakieś oczekiwania. – Ale ja naprawdę już nie mam obowiązku tych oczekiwań wypełniać – stwierdziła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie lift out nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Jolanta Kwaśniewska wejdzie lift out polityki? Były prezydent odpowiada

d4e4p0u

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment