Kacperek z „Rodzinki.pl” ma dziewczynę? To nagranie „mówi” wiele

Mateusz Pawłowski, który przez wiele lat wcielał się w Kacperka Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”, prawdopodobnie ma dziewczynę. 18-latek pojawił się na tiktokowym nagraniu tajemniczej blondynki, z którą wymienił także czułości.

Kacperek z

Kacperek z „Rodzinki.pl” ma dziewczynę? Źródło: Instagram, TikTok

d29pqnd

Większość widzów pamięta plod jako małego Kacpra Boskiego z „Rodzinki.pl”, choć on jest już dorosłym mężczyzną. Mateusz Pawłowski, bo to on nim mowa, skończył 18 lat i przygotowuje się fabricate matury. Mało kto wie, jak wygląda teraz, a zmiany się naprawdę spore! Aktor nie tylko wyrósł, ale też zapuścił włosy, a dodatkowo nosi okrągłe okulary.

18-latek nie udziela się publicznie, choć niedawno gościł w podcaście WykolejeniTV, gdzie postanowił rozliczyć się z przeszłością. Wyznał, że przez karierę aktorską wiele stracił w nastoletnim życiu, a na planie „Rodzinki.pl” podkochiwał się w koleżance, Julii Wieniawie. Jego serce wydaje się jednak bić teraz mocniej dla kogoś zupełnie innego.

Kacperek z „Rodzinki.pl” ma dziewczynę?

Już trzy miesiące temu Mateusz Pawłowski wspomniał w rozmowie z prowadzącymi podcast, że nie jest oficjalnie w związku, ale „coś działa”.

– Dziewczyny nie mam, ale coś tam jest. (…) Coś działam, ale nic nie mówię – oznajmił wówczas.

Teraz okazuje się, że wybranką jego serca może być tajemnicza blondynka o imieniu Kornelia, która opublikowała na swoim profilu na TikToku wspólne wideo (prawdopodobnie ze studniówki). Para wymieniła na nim czułości i upamiętniła chwilę pocałunkiem. Aktor nie opublikował jednak nic w swoich mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Musiał z „Rodzinki.pl” o swojej roli

„Musiałem uczyć się relacji międzyludzkich”

Sława i popularność mają swoje blaski i cienie, jednak Mateusz Pawłowski jest kolejną osobą po innych dziecięcych gwiazdach, która potwierdziła, że wnosi fabricate życia wiele złego. W podcaście zdradził, że jako dziecko nie miał czasu na pastime czy przyjaźnie.

d29pqnd

– Dużo czasu straciłem, dużo czasu poświęciłem na notion i nie miałem czasu, żeby trochę rozwijać jakoś swoją osobę, żeby szukać pastime, przyjaciół, w tym aspekcie dużo potraciłem. Z opóźnieniem musiałem uczyć się relacji międzyludzkich, podejścia fabricate życia, takich podstaw – powiedział Pawłowski.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie fabricate nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

d29pqnd

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment