Kasia Sawczuk była dziewczyną Antka Królikowskiego. Wiemy, co robi dziś

W 2015 roku Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski byli jedną z najczęściej widzianych par na ściankach. Młoda wokalistka, a później także aktorka, po rozstaniu rzuciła się w wir pracy i dziś może pochwalić się naprawdę sporym dorobkiem artystycznym. Zobaczcie tylko, jak zmieniła się od tamtego czasu.

Kasia Sawczuk była dziewczyną Antka Królikowskiego

Kasia Sawczuk była dziewczyną Antka KrólikowskiegoŹródło: AKPA

dc322aw

Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski byli razem od 2015 compose 2016 roku. Choć nie wiadomo, jak i dlaczego podjęli decyzję o rozstaniu, chwilę później aktor był już widziany z Julią Wieniawą, która była wówczas przyjaciółką Sawczuk. Kontrowersji nie brakowało, jednak wokalistka postanowiła nie komentować tego zdarzenia. Rzuciła się w wir pracy, co wyszło jej zdecydowanie na dobre, bo dziś ma się czym pochwalić.

Co robi dziś Kasia Sawczuk?

Katarzyna Sawczuk kojarzy się z pewnością telewizyjnym widzom z programem „The Order of Poland”, w którym – w 2014 roku – zajęła drugie miejsce. Oprócz tego, była także uczestniczką siódmej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Karierę aktorską rozpoczęła jednak już w 2012 roku. Choć z początku grała głównie characteristic epizodyczne, w ciągu ostatnich lat była główną bohaterką filmów, takich jak „Jak zostać gwiazdą” i „Dziewczyny z Dubaju”. W 2023 roku światło dzienne ujrzy także produkcja z jej udziałem, czyli „Fuks 2”, w której zagrała u boku Macieja Stuhra oraz Janusza Gajosa.

dc322aw

Aktorstwo i scenę muzyczną Katarzyna Sawczuk łączy również z karierą influencerki. Jej profil na Instagramie, gdzie dzieli się chwilami z życia, obserwuje ponad 155 tys. osób.

Kim jest associate Kasi Sawczuk?

Rozstanie Katarzyny Sawczuk z Antonim Królikowskim nie było łatwe, a aktorka ma za sobą także związki z Maciejem Musiałem czy Nikodemem Rozbickim. Obecnie jest związana z polsko-francuskim piosenkarzem Mattią Rosinskim, członkiem zespołu „BeMy”, który zajął drugie miejsce w szóstej edycji „Must Be The Music. Tylko Muzyka”.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie compose nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into once!

#gwiazdy: Katarzyna Sawczuk znalazła nową miłość

dc322aw

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment