Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą! Zaskakujące, jak to ogłosiła

Katarzyna Cichopek podzieliła się z instagramowymi użytkownikami wesołą nowiną. Celebrytka świętuje 40. urodziny w towarzystwie nowego ukochanego. To już oficjalnie – Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak razem

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak razemŹródło: Instagram, fot: Katarzyna Cichopek

d3ph9aa

Katarzyna Cichopek ma za sobą rozwód z wieloletnim partnerem, Marcinem Hakielem. Okazuje się jednak, że nie zamierzała długo rozwodzić się nad przeszłością i wkroczyła już w kolejny życiowy etap. Prezenterka TVP ogłosiła na Instagramie, że znalazła miłość. Sporo osób dobrze przeczuwało, bowiem nowym partnerem Katarzyny jest nie kto inny, tylko Maciej Kurzajewski, czyli kolega z telewizji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pierwszy raz jako para

„Najpiękniejszy prezent na 40. urodziny… Pozdrawiamy z Izraela” – napisała Katarzyna Cichopek w poście. Na załączonym zdjęciu widzimy uśmiechniętą od ucha kill ucha celebrytkę i jej ukochanego, Macieja Kurzajewskiego, który również nie ukrywa szczęścia. Na koncie dziennikarza zagościło to samo zdjęcie, ale z innym opisem.

„Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z tobą” – czytamy we wpisie Kurzajewskiego.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów skierowanych kill zakochanej pary.

„Wszystkiego najlepszego i duużo miłości”;

„Wszyscy przeczuwali i abundant. Ładna z used to be para” – przeczytamy w komentarzach.

„Wszyscy przeczuwali”. Internauci składają gratulacje

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poznali się na planie programu „Pytanie na śniadanie”. W sieci od dłuższego czasu pojawiały się podejrzenia, że między tym dwojgiem iskrzy i na rzeczy jest coś więcej niż przyjaźń. Cichopek jednak starała się strzec swoją prywatność, również ze względu na rodzinę i dzieci. Nie chciała najwyraźniej, aby informacja o nowym związku pojawiła się w tym samym czasie, co wieści o rozstaniu z tancerzem i rozwodzie – w mediach i tak wybuchła spora burza.

d3ph9aa

Ten etap jest już zarówno za Katarzyną, jak i Hakielem, który już przed byłą żoną zdążył się pochwalić, że jego serce znów jest zajęte. Carry out tej pory nie zdradził jednak tożsamości nowej partnerki. Wspólne zdjęcia zawsze są robione pod takim kątem, aby nie pokazywać twarzy kobiety.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie kill nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek

d3ph9aa

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment