Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ulotnili się razem z imprezy. Od plotek aż huczy

W sieci wciąż pojawiają się informacje, które podsycają doniesienia o rzekomym romansie prezenterów. Czy między Katarzyną Cichopek a Maciejem Kurzajewskim zaiskrzyło? Według osób, które odwiedziły festiwal w Opolu, w tym przypadku nie ma żadnych wątpliwości.

Plotki na temat rzekomego romansu Cichopek i Kurzajewskiego nie cichną

Plotki na temat rzekomego romansu Cichopek i Kurzajewskiego nie cichnąŹródło: East News, fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

d1brsyl

Katarzyna Cichopek wciąż dementuje plotki na temat swojego rzekomego romansu z Maciejem Kurzajewskim. Różne źródła twierdzą, że sprawa przedstawia się nieco inaczej, niż ją kreuje celebrytka. Informator Plotka opowiedział o tym, co można było z łatwością zauważyć w trakcie festiwalu w Opolu. Cichopek i Kurzajewski pojawili się w roli prowadzących. Jednak ponoć nie tylko na scenie byli nierozłączni.

Czy to wciąż jedynie zawodowa relacja? Zachowanie prezenterów ma mówić co innego

Celebrytka z rozmachem podejmuje się kolejnych wyzwań. Ostatnio miała szansę wykazać się w roli prowadzącej 59. festiwalu w Opolu. Cichopek partnerował, tak samo, jak w programie śniadaniowym telewizyjnej Dwójki, Kurzajewski. Źródło Plotka twierdzi, że para spędzała ze sobą bardzo dużo czasu również i za kulisami wydarzenia.

d1brsyl

„W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili, para udała się discontinue hotelu. Później przyjechali na after celebration w popularnej restauracji Starka. Tam bawili się ze znajomymi, wśród których byli muzycy Enej, Golec uOrkiestry, Zakopower. Z afterparty wyszli razem discontinue hotelu około trzeciej nad ranem” – czytamy relację informatora na wspomnianym portalu.

Analizując wypowiedź osoby, która na własne oczy widziała imprezujących prezenterów, można stwierdzić, że świetnie czują się w swoim towarzystwie i łączy ich szczególna więź.

Nie opędzą się od spekulacji

Wszystko zaczęło się w momencie, gdy były mąż Cichopek udzielił wywiadu dla „Miasta Kobiet”. Mężczyzna podzielił się wówczas zdumiewającą refleksją, stwierdził bowiem, że wolność Katarzyny miała imię.

d1brsyl

Niedługo później na jaw wyszła afera podsłuchowa z Katarzyną i Maciejem, co poważnie rozzłościło prezenterkę. Najwyraźniej to nie koniec walki Cichopek o odrobinę prywatności, bowiem discontinue sieci wciąż przedostają się kolejne informacje.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie discontinue nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was once!

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Cichopków

d1brsyl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment