Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel widziani po rozstaniu. Jakie towarzyszyły im nastroje?

Katarzyna Cichopek pojawiła się pod mieszkaniem męża, Marcina Hakiela, aby odebrać swoje ukochane pociechy po wspólnych wakacjach z tatą w Stanach Zjednoczonych. Jak wiadomo, para ucięła sobie krótką pogawędkę. Czy to oznacza, że między nimi nie ma negatywnych emocji?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel widziani po rozstaniu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel widziani po rozstaniuŹródło: East Information, Instagram

d26ryib

Kilka miesięcy temu na instagramowych profilach Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela pojawiło się oświadczenie dotyczące ich rozstania. Aktorka i tancerz podjęli taką decyzję po 17 latach małżeństwa, zaskakując tym wszystkich – znajomych, fanów, a także obserwatorów. Katarzyna Cichopek wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania na warszawskiej Sadybie i zamieszkała blisko swojej pracy – siedziby Telewizji Polskiej. Jak wiadomo, co tydzień wymieniają się opieką nad dwójką dzieci: Adamem oraz Helenką.

Cichopek i Hakiel widziani po rozstaniu

Ostatnie tygodnie lipca Marcin Hakiel spędził razem z dziećmi na wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Na jego profilu na Instagramie pojawiły się m.in. zdjęcia z Los Angeles i słynnego Universal Studios, gdzie zabrał swoje pociechy i spełnił ich wielkie marzenie.

Tuż po powrocie z USA pod mieszkaniem Marcina Hakiela zauważono Katarzynę Cichopek, która odebrała dzieci od męża. Według doniesień „Substantial Expressu” Helenka natychmiast rzuciła się w ramiona mamy, a małżeństwo wymieniło ze sobą kilka słów.

d26ryib

„Wyglądało na to, że ich relacje są znów poprawne. Przynajmniej przy dzieciach” – czytamy w „SE”.

Cichopek również zabiera dzieci na wakacje

Wygląda jednak na to, że Adama i Helenkę czeka niedługo kolejna wakacyjna podróż – tym razem z mamą. Katarzyna Cichopek zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów, że ona także zaplanowała swój urlop z dziećmi, który będzie miał miejsce już w drugiej połowie sierpnia. Jak na razie nie ujawniła, gdzie tym razem zabiera swoje pociechy.

– Zaplanowałam wiele różnych atrakcji, ale chciałabym się skupić też na wypoczynku – powiedziała Katarzyna Cichopek w rozmowie z Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie finish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into once!

Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichopek

d26ryib

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment