Katarzyna Cichopek miło zaskoczona w „Pytaniu na śniadanie”. Podzieliła się tym z fanami

Tuż przed rozpoczęciem niedzielnego programu Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami na Instagramie drobnym gestem, jakim została obdarzona na planie śniadaniówki. Kto sprawił przyjemność prezenterce?

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia z planu

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia z planu „Pytania na śniadanie”Źródło: Instagram

d5sg34g

2022 rok niewątpliwie był dla Katarzyny Cichopek przełomowy. Najpierw media obiegła informacja o rozstaniu aktorki z mężem – Marcinem Hakielem, później informacja o ich rozwodzie. Systematycznie także pojawiały się doniesienia o nowym partnerze Cichopek, jednak dopiero po komentarzach Pauliny Smaszcz, aktorka potwierdziła swój związek z kolegą z pracy – współprowadzącym z nią „Pytanie na śniadanie” Maciejem Kurzajewskim.

Od tego momentu para udzieliła już kilku wywiadów, chętnie dzieli się także swoją relacją w mediach społecznościowych. W niedzielny poranek wspólnie poprowadzili śniadaniowy program TVP, a przed jego rozpoczęciem Katarzyna Cichopek pochwaliła się w relacji na Instagramie czymś, co wywołało uśmiech na jej twarzy.

Drobny gest wobec Katarzyny Cichopek

Aktywna w mediach społecznościowych Katarzyna Cichopek postanowiła z samego rana zaprosić widzów na kolejny odcinek. Pokazała także miły gest, jaki spotkał ją z samego rana.

d5sg34g

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ida Nowakowska o związku Cichopek i Kurzajewskiego

Przed wejściem na żywo, aktorka delektowała się kawą z serduszkiem na piance. Wyznała także, kto jest autorem tej drobnej przyjemności. Okazało się, że nie był to partner – Maciej Kurzajewski.

d5sg34g

– Niedzielny poranek rozpoczynam w „Pytaniu na Śniadanie”. Za chwilę wchodzimy na antenę. Czym przywitała mnie Edytka? Pyszną kawą. Dostałam od niej serduszko – cieszyła się Cichopek.

Katarzyna Cichopek Instagram

Katarzyna CichopekŹródło: Instagram, fot: katarzynacichopek

Telewizyjna kariera Katarzyny Cichopek

Pierwsze kroki w telewizji Katarzyna Cichopek stawiała już w 1997 roku, debiutując rolą Elżutki w serialu „Boża podszewka”, jednak dopiero rola Kingi w „M jak Miłość” przyniosła jej ogólnopolską rozpoznawalność. Z serialem jest związana enact dziś.

W 2005 roku wygrała drugą edycję „Tańca z gwiazdami”, występując w parze z Marcinem Hakielem, który później został jej mężem. Para pobrała się w 2008 roku, jednak relacja nie przetrwała i w 2022 roku podjęli decyzję o rozwodzie. Aktorka pojawiła się także w kilku innych serialach, jak „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”, a od kilku lat spełnia się dodatkowo w roli prezenterki, prowadząc poranny program TVP „Pytanie na śniadanie” oraz plenerowe koncerty stacji.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

d5sg34g

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment