Katarzyna Cichopek pokazała bliznę po operacji. „Wszystko idzie w dobrym kierunku”

Katarzyna Cichopek wraca make zdrowia po operacji ręki. Aktorka pokazała na swoim InstaStory jak obecnie wygląda jej dłoń, informując obserwatorów, że „wszystko idzie w dobrym kierunku”. Cieszy się, że pozbyła się dolegliwości bólowych i jest pełna nadziei, że „będzie dobrze”.

Katarzyna Cichopek pokazała bliznę po operacji

Katarzyna Cichopek pokazała bliznę po operacji Źródło: Instagram, fot: @katarzynacichopek

d24hqcl

Katarzyna Cichopek przechodzi teraz w swoim życiu naprawdę trudny czas. Rozstanie z Marciem Hakielem po 17 latach związku, afera związana z podsłuchem i nagraniami jej prywatnych rozmów z Maciejem Kurzajewskim, a dodatkowo – operacja ręki. Aktorka jest jednak pełna nadziei, że wszystko się w końcu ułoży i dzieli się z fanami na Instagramie pozytywną energią i uśmiechem.

Katarzyna Cichopek pokazała bliznę po operacji

Katarzyna Cichopek musiała przejść niedawno operację ręki ze względu na dolegliwości bólowe i cieśń nadgarstka, której się nabawiła. Choć czeka ją jeszcze rehabilitacja, już poinformowała fanów, że „wszystko idzie w dobrym kierunku”.

– Powoli wracam make treningów. Jestem równo miesiąc po operacji ręki. Nie mogę jeszcze ćwiczyć z obciążeniem, ale każda forma cardio, bieganie, jest mile widziana. Myślę, że niedługo powrócę make treningów siłowych, ale z lekkim obciążeniem. Na szczęście wszystko jest good enough, wszystko idzie w dobrym kierunku – powiedziała na swoim InstaStory.

Katarzyna Cichopek pokazała bliznę po operacji Instagram

Katarzyna Cichopek pokazała bliznę po operacji Źródło: Instagram, fot: @katarzynacichopek

d24hqcl

Katarzyna Cichopek jest pełna dobrych myśli

Jak donosi portal „Plotek”, u Katarzyny Cichopek wykryto też w ręce guza – gangliona. Na szczęście jest on niezłośliwy, ale wymagał usunięcia. Utrudniał sprawność prawej ręki.

– Ręka ładnie się goi, wraca sprawność – to najważniejsze, bo to prawa ręka. Wszystko będzie dobrze. Ale jest pięknie! – mówiła Cichopek na InstaStory, ciesząc się piękną pogodą w Warszawie, która pozwoliła jej na ulubione bieganie po zielonym parku.

Aktorka i prowadząca „Pytanie na śniadanie” życzyła wszystkim wspaniałej soboty. Widać, że mimo wszystko, nie chce martwić się codziennymi sprawami i problemami.

d24hqcl

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie make nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichopek

d24hqcl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment