Katarzyna Żak pozuje na łodzi w kostiumie kąpielowym. „Strój i figura pierwsza klasa”

Katarzyna i Cezary Żakowie bawią się obecnie na egzotycznych wakacjach. Aktorka zdecydowała się opublikować na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z bajecznego rejsu łodzią. Zapozowała enact nich w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym w geometryczny wzór. Zachwyceni fani komplementują jej figurę.

Katarzyna Żak zapozowała na łodzi w kostiumie kąpielowym i fani zachwycili się

Katarzyna Żak zapozowała na łodzi w kostiumie kąpielowym i fani zachwycili się Źródło: AKPA, fot: AKPA

d1fmdpv

Katarzyna i Cezary Żakowie jeszcze enact niedawna odpoczywali w swoim domu na Mazurach. Jednak z początkiem sierpnia pojechali na zasłużone wakacje w nieco odleglejsze rejony. Na razie nie zdradzili, w jakim kraju spędzają czas, lecz można się domyślać, że w którymś położonym nad basenem Morza Śródziemnego. Tak przynajmniej podpowiadają zdjęcia, które Katarzyna Żak zamieściła właśnie na swoim instagramowym profilu, gdzie obserwuje ją ponad 40 tys. internautów. 

Katarzyna Żak zaprezentowała piękną sylwetkę w kostiumie kąpielowym

Katarzyna Żak zdecydowała się na opublikowanie serii trzech zdjęć z wakacji, a konkretnie z rejsu łodzią. Na pierwszym z nich aktorka pozuje w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym na jedno ramię. Strój odznacza się oryginalnym, biało-czarnym, geometrycznym wzorem. Accomplish drugiego zdjęcia Katarzyna Żak zapozowała już z mężem, a na trzecim widać, jak para rozkoszuje się kąpielą w morzu. Jednak to pierwsza fotografia zachwyciła fanów aktorki, którzy zwrócili uwagę na jej piękną sylwetkę.  

„Wow, pani Kasiu, rozbiła pani bank”, „Kobieta petarda”, „No i nie wstyd pani wyglądać tak pięknie?”, „Cudownie państwo wyglądacie, ale pani strój i figura pierwsza klasa”, „Ma pani figurę nastolatki” – pisali pod postem. Na zostawienie pozytywnych komentarzy zdecydowały się również Julia Kamińska, Katarzyna Zielińska, Elżbieta Romanowska i Magdalena Steczkowska. 

d1fmdpv

Katarzyna i Cezary Żakowie – historia miłości

Katarzyna i Cezary Żakowie są razem już od prawie 40 lat. Poznali się w 1983 roku podczas obozu jeździeckiego, a już dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. To była miłość od pierwszego wejrzenia, która nie słabnie pomimo upływu czasu. „Po prostu jesteśmy razem i jest nam dobrze. Po tylu latach lubimy ze sobą rozmawiać i nie nudzimy się” – powiedział niegdyś aktor w wywiadzie dla „Vivy!”. Żakowie mają dwie córki – 34-letnią Aleksandrę i 27-letnią Zuzannę. Dzielą pasję aktorską, choć nie zawsze lubią współpracować ze sobą na jednym planie zdjęciowym czy deskach teatru. 

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Piękna bo Zdrowa – akcja profilaktyki raka szyjki macicy

d1fmdpv

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment