Katarzynie Cichopek ma doskonały humor. Chodzi o to zachowanie Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zaskoczyli wszystkich wiadomością o rozstaniu. Po długim czasie, gdy żadne z nich nie odnosiło się do tematu publicznie, głos zabrał Marcin Hakiel, który wyjawił szczegóły rozejścia z żoną. Jak informuje źródło z TVP, dziś Katarzyna Cichopek może odetchnąć z ulgą.

Katarzyna Cichopek poczuła ulgę po ostatnim zachowaniu Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek poczuła ulgę po ostatnim zachowaniu Marcina HakielaŹródło: East News, Instagram, fot: Adam Staskiewicz

d1lq3zu

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek podkreślali w wydanym po rozstaniu oświadczeniu, że nie będą komentować szczegółów swojej decyzji. Mimo to, były companion Cichopek po pewnym okresie milczenia udzielił wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie „Miasto kobiet”, w którym odniósł się do rozstania z żoną. Zasugerował m.in., że powodem decyzji małżonków było pojawienie się w życiu Cichopek innego mężczyzny.

Katarzyna Cichopek poczuła ulgę

Informacje przekazane przez Hakiela sprawiły, że na Cichopek wylało się morze krytyki. Gwiazda „Pytania na śniadanie” i „M jak miłość” postanowiła nawet wyłączyć na pewien czas komentarze na Instagramie. Interweniował sam mąż, który zaczął bronić Cichopek przed internautami.

Katarzyna Cichopek nie mogła być zadowolona z przebiegu rozstania. Jednak, jak informuje Plotek, powołując się na informatora z Woronicza, obecnie aktorce wyraźnie ulżyło.

d1lq3zu

„Kasia odetchnęła z ulgą, kiedy Marcin przestał być nad wyraz aktywny w mediach społecznościowych. Jako wykształcona psycholożka doskonale zdaje sobie sprawę, że takie zachowanie źle wpływało na ich relację, ale przede wszystkim na ich dzieci. Ma nadzieję, że najgorsze za nią, a wszelkie sprawy załatwią między sobą na sali sądowej” – czytamy na stronie Plotka.

Katarzyna Cichopek ma „olbrzymią frajdę” z pracy w TVP

Informator z TVP, na którego powołuje się portal, podkreślił także, że dużo satysfakcji daje Katarzynie Cichopek praca w telewizji. Widać to było zwłaszcza podczas kręcenia spotu reklamującego festiwal w Opolu.

„Kasia dotarła na conception cała w skowronkach. Widać, że praca z ekipą TVP sprawia jej olbrzymią frajdę i dzięki zawodowym aktywnościom może zapomnieć o tym, co nieprzyjemnego dzieje się w jej życiu prywatnym” – przekazał informator i dodał: „Niektórzy twierdzą, że to wszystko za sprawą Maćka Kurzajewskiego, z którym pracuje jej się bardzo dobrze. Mimo plotek na temat ich zażyłej relacji, starają się nie wzbudzać podejrzeń i zachowują się bardzo profesjonalnie”.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

d1lq3zu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment