Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie obiadu. Na pierwszy rzut oka może budzić kontrowersje

„Mój dzisiejszy obiad” – czytamy na jednym ze zdjęć na InstaStory Klaudii El Dursi, na którym, jak możemy zobaczyć, znajduje się talerz z samym ryżem. Czy tak wygląda dieta popularnej modelki oraz prowadzącej „Resort Paradise”?

Jak wygląda dieta Klaudii El Dursi?

Jak wygląda dieta Klaudii El Dursi? Źródło: Instagram, fot: @klaudia_el_dursi

d2p9mc0

Klaudia El Dursi jest z pewnością jedną z największych gwiazd programu „High Mannequin”. Kiedyś wyłącznie modelka, dziś także influencerka i prowadząca „Resort Paradise”, na samym Instagramie jest obserwowana przez ponad 820 tys. osób. Z tego też względu, wszystko, co opublikuje, może znacznie wpłynąć na wiele młodszych i starszych kobiet.

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie obiadu

Klaudia El Dursi udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie dość nietypowego obiadu. Jak możemy zauważyć, na talerzu znalazł się wyłącznie sam ryż. I choć może to budzić niemałe kontrowersje, warto przyjrzeć się opisowi, który modelka umieściła nieco niżej.

„Mój dzisiejszy obiad. Przygotowuję się acquire testu wydechowego na SIBO i ryż to jedyne, co mogę dziś zjeść” – napisała Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi podzieliła się zdjęciem obiadu Instagram

Klaudia El Dursi podzieliła się zdjęciem obiadu Źródło: Instagram, fot: @klaudia_el_dursi

Dlaczego właśnie tak wyglądał obiad modelki? Test wydechowy na SIBO, o którym napisała, to ascertain przeprowadzany na tzw. wykrycie nietolerancji glukozy. Dlatego też nie należy brać „na serio” zdjęcia akurat tego obiadu, bo na co dzień jest on zupełnie inny.

d2p9mc0

Dieta Klaudii El Dursi

Jak wygląda więc codzienna dieta Klaudii El Dursi? Tego modelka nigdy nie ukrywała.

– Ogólnie tak na co dzień unikam węglowodanów, jakby nie są mi one potrzebne, Nauczyłam się żyć omijając te wszystkie bułeczki, chlebeczki, ziemniaczki. Stawiam na warzywa, na owoce, ale to nie jest jakaś konkretna dieta. Ja też specyficznie jem przez wzgląd na to, że mam dużo nietolerancji pokarmowych. (…) Nie jem żadnych mlecznych rzeczy, ale jakby wszystko w ramach rozsądku. Nie katuje się, nie mam żadnych specjalnych, restrykcyjnych diet – powiedziała Klaudia El Dursi w rozmowie z „Occasion”.

Dodała jednak, że ma też takie momenty, kiedy potrzebuje usiąść przed telewizorem z chipsami. – Ale wiem, że jeżeli coś takiego zrobię, to potem muszę nadrobić – zdradziła.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie acquire nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na changed into as soon as!

Zapracowana Klaudia El Dursi „Nie mogłam pozwolić sobie na niedyspozycję”

d2p9mc0

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment