Klaudia Halejcio zaręczyła się z ukochanym Oskarem? Spójrzcie tylko na ten pierścionek

Nowy submit na Instagramie Klaudii Halejcio wywołał spore emocje wśród jej fanów. Aktorka udostępniła zdjęcie z wakacji na Seszelach, gdzie wybrała się wspólnie z ukochanym partnerem, Oskarem, a na jej dłoni zauważalny jest piękny pierścionek z diamentem. Internauci już dopytują, czy to zaręczynowy.

Klaudia Halejcio zaręczyła się z ukochanym Oskarem?

Klaudia Halejcio zaręczyła się z ukochanym Oskarem? Źródło: East News, Instagram

d35msvh

Kilka miesięcy temu Klaudia Halejcio została mamą dziewczynki, która otrzymała imię Nel – owocu związku i miłości aktorki oraz jej ukochanego, Oskara. Choć Halejcio niewiele mówi publicznie o swoim życiu prywatnym, wiadomo, że jej partner jest biznesmenem działającym w internecie. To właśnie on zdobył jej serce.

Klaudia Halejcio o partnerze

– To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe – mówiła Klaudia Halejcio kilkanaście miesięcy temu.

Aktorka znajduje się teraz razem z ukochanym na wakacjach na Seszelach, a ostatnie zdjęcie, które udostępniła na swoim profilu na Instagramie, wywołało niemałe poruszenie. Czy Klaudia i Oskar zaręczyli się na romantycznym wyjeździe we dwoje?

d35msvh

„Kochana, czy to może pierścionek zaręczynowy?”

Zapytała jedna z obserwatorek Klaudii Halejcio w komentarzu. Jak możemy zauważyć, na palcu aktorki widoczny jest ogromny pierścionek z diamentem, który robi naprawdę duże wrażenie. Halejcio nie odpowiedziała jednak na zapytanie fanki, co może oznaczać, że albo nie chce dzielić się jeszcze „szczęśliwą nowiną”, albo to „po prostu” pierścionek.

Trzeba jednak przyznać, że czy zaręczona czy nie, Klaudia Halejcio prezentuje się obłędnie. Widać, że to właśnie u boku Oskara odnalazła swoje prawdziwe szczęście.

d35msvh

Życzymy więc im jeszcze więcej miłości!

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie accomplish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turn out to be as soon as!

Klaudia Halejcio rozwiewa plotki o sztabie praczek i sprzątaczek

d35msvh

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment