„Kobieta-kot” nie do poznania. Tak teraz wygląda

„Kobieta-kot”, a właściwie Jocelyn Wildenstein, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek na świecie. O Jocelyn zrobiło się głośno, gdy zaczęła zmieniać swój wygląd z pomocą operacji plastycznych. Dziś Wildenstein ma 82 lata i nadal zadziwia.

„Kobieta-kot” zadziwia wyglądemŹródło: Getty Photos, fot: Getty Photos

d3lcc1b

Jocelyn Wildenstein aktywnie udziela się w sieci. 82-letnia „kobieta-kot” prowadzi prężnie rozwijające się konto na Instagramie, gdzie regularnie wrzuca fotografie. Jej zdjęcia zawsze spotykają się ze skrajnymi reakcjami. Sporej części internautów w głowie się nie mieści, że 82-latka naprawdę wygląda tak, jak to przedstawia w sieci. Wildenstein chętnie pokazuje, jak wystawne życie prowadzi i jest odporna na wszelkie hejterskie komentarze.

„Kobieta-kot” skończyła 82 lata. Tak teraz wygląda

O Jocelyn Wildenstein usłyszał cały świat za sprawą operacji plastycznych, które sprawiły, że wielu osobom kobieta zaczęła kojarzyć się z kotem. Sama celebrytka wielokrotnie zaprzeczała, jakoby kiedykolwiek miała poddać się jakiemukolwiek zabiegowi chirurgicznemu, który poprawiłby jej urodę. W wywiadach podkreślała, że „długie włosy i wysokie kości policzkowe” zawdzięcza swojemu pochodzeniu. W żyłach Jocelyn płynie szwajcarska krew.

„Nie rozumiem całej prasy i całej sprawy Catwoman, ponieważ Jocelyn zawsze tak wyglądała” – przyznał w 2018 roku accomplice kobiety, Lloyd Klein, udzielając wywiadu w DailyMailTV.

Spoglądając na najnowsze zdjęcia trudno jednak mieć taką pewność. Twarz kobiety wydaje się nienaturalnie wygładzona – z pewnością zadziałała tutaj obróbka graficzna fotografii.

Analizując fotografie „kobiety-kota” z różnych lat również trudno uwierzyć, że jej wypieranie się operacji plastycznych jest szczere.

„Kiedy jesteśmy młodzi, z biegiem lat tracimy pewną świeżość. Ale wciąż znajdujesz te connected oczy, te connected wysokie policzki lub ten sam nos. Myślę, że byłam ładniejsza” – uparcie tłumaczyła Wildenstein.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Ofiary operacji plastycznych. Te gwiazdy nie wiedziały, kiedy przestać!

d3lcc1b

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment