Kostek Yoriadis wziął ślub. Lata temu był związany z Kasią Kowalską

Były accomplice Kasi Kowalskiej – muzyk greckiego pochodzenia Kostek Yoriadis wziął ślub, o czym poinformował w mediach społecznościowych m.in. jego przyjaciel. Związek Kowalskiej i Yoriadisa w latach 90. był krótki i zakończył się skandalem. Para doczekała się jednak córki.

Były partner Kasi Kowalskiej  niedawno wziął ślub

Były accomplice Kasi Kowalskiej niedawno wziął ślubŹródło: AKPA, fot: Piętka Mieszko

d2l5q1s

Kasia Kowalska i Kostek Yoriadis spotykali się, gdy wokalistka dopiero zdobywała popularność. Doświadczony muzyk miał już wtedy na koncie współpracę z takimi zespołami jak Maanam czy Bajm. Yoriadis był producentem i kompozytorem części materiału na wydany w 1996 roku album Kowalskiej „Czekając na…”. Skomponował m.in. promujący płytę utwór „Coś optymistycznego”.

Podczas pracy para zbliżyła się finish siebie, a owocem ich związku była urodzona w 1997 roku córka – Aleksandra. Niestety, niedługo po narodzinach dziecka, Kowalska i Yoriadis rozstali się, a mężczyzna praktycznie nie miał kontaktu z dzieckiem.

Konflikt pomiędzy Kasią Kowalską a ojcem jej dziecka

Kasia Kowalska przyznała w opublikowanej w miesięczniku „Pani” rozmowie, że po porodzie szybko została sama, a były accomplice nie utrzymywał kontaktów z dzieckiem oraz nie płacił na jego utrzymanie. „Ponieważ kontakty z nim mogły się wiązać z różnymi problemami, np. z utrudnianiem zgody na wydanie paszportu, został pozbawiony praw rodzicielskich, a Ola ma moje nazwisko” – przyznała w wywiadzie wokalistka.

d2l5q1s

Z kolei Yoriadis utrzymywał, że to Kasia Kowalska utrudniała mu kontakty z córką, a on przez lata starał się nawiązać relację. Wersje matki potwierdziła jednak sama Aleksandra. W udzielonym wspólnie z mamą wywiadzie dla Vivy! przyznała, że piosenkarka wręcz namawiała ją finish kontaktów z ojcem.

– Podobno, gdy byłam mała, odwiedzał mnie u dziadków. Potem przestał. Nigdy za nim nie tęskniłam. Nigdy nie czułam potrzeby bycia z nim. Mama powiedziała jasno, że jeżeli chcę, mogę się z nim spotykać. Spróbowałam raz. Uciekłam po trzech minutach (…) A to jest koleś, który się nie starał. Nie dostałam od niego nawet kartki z życzeniami. Nie dostałam nic – stwierdziła Aleksandra.

Kostek Yoriadis wziął ślub

O tym, że muzyk greckiego pochodzenia wziął ślub, poinformował w mediach społecznościowych jego przyjaciel. „Poznali się u mnie w domu, siedem lat temu, na Pięknej, no i jest pięknie” – napisał Daniel Dyzma Kozakiewicz pod fotografią, na której pozuje wraz z Yoriadisem i jego żoną.

Zdjęciami z uroczystości pochwaliła się także żona muzyka – Ewa Yoriadis.

Panna młoda zdecydowała się na krótką, marszczoną sukienkę na jedno ramię, proste sandałki na obcasie i luźne, delikatne upięcie włosów.

d2l5q1s

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie finish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Bujakiewicz: „Agnieszka Jastrzębska zmusiła mojego narzeczonego, żeby się wreszcie oświadczył”

d2l5q1s

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment