Krzysztof i Maja Rutkowscy mają córkę? Zaskoczyli wyznaniem

Krzysztof Rutkowski z Mają są małżeństwem od sierpnia 2019 roku. Mają syna Krzysztofa juniora. Jak się okazuje, nie jest on jedyną pociechą pary. W programie Izabeli Janachowskiej żona słynnego detektywa zaskoczyła wyznaniem, że małżonkowie mają także półtoraroczną córkę.

Krzysztof i Maja Rutkowscy zaskoczyli wyznaniem w programie Izabeli Janachowskiej

Krzysztof i Maja Rutkowscy zaskoczyli wyznaniem w programie Izabeli JanachowskiejŹródło: Instagram, fot: majaplich

d29to1w

Krzysztof i Maja Rutkowscy to jedna z par, które od lat wzbudzają zainteresowanie mediów i przykuwają uwagę portali plotkarskich. Małżonkowie są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie relacjonują momenty ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Tym bardziej zaskakujące było ostatnie wyznanie pary w jednym z lifestylowych programów telewizyjnych.

Krzysztof i Maja Rutkowscy mają półtoraroczną córkę? Długo to ukrywali

Krzysztof i Maja Rutkowscy pobrali się w sierpniu 2019 roku, gdy mieli za sobą osiem lat związku. Para wychowuje syna, Krzysztofa juniora. Nikt jednak nie wiedział, że najwyraźniej nie jest on jedynym dzieckiem małżonków. Wyjawiła to żona słynnego detektywa w zwiastunie programie Izabeli Janachowskiej „Śluby gwiazd” emitowanym przez stację Polsat Cafe.

– Mam, Iza, dla ciebie rodzinną bombę. Nikt o tym nie wie i pierwszy raz dam informację tutaj u ciebie i to udało nam się ukryć, że mamy córkę jeszcze – powiedziała żona detektywa. – To jest historia niesamowita – dodał Rutkowski.

Prowadząca nie kryła zdumienia i osłupienia. Jak to możliwe, że para kryła to tak długo? A może jest to tylko metafora? Okaże się w kolejnym odcinku programu.

d29to1w

Krzysztof Rutkowski tak poznał Maję. Połączyła ich praca

Rutkowscy poznali się już w 2012 roku, dzięki pracy. „Potrzebowałam pomocy detektywa, prowadząc biznes w Anglii. Mój kolega, a jak się okazało, także znajomy Krzysztofa Rutkowskiego, zaproponował, że nas pozna. I tak się stało. Doskonale się rozumieliśmy, łączyła nas podobna energia. Szybko zostaliśmy przyjaciółmi” – opowiadała Maja na łamach „Faktu”.

Właśnie w tym roku po raz pierwszy pokazali się jako para. Rok później urodził się ich syn. Kilka dni po porodzie zadebiutował on na antenie „Dzień dobry TVN” – reporterzy programu odwiedzili Rutkowskich z kamerami.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie finish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Maja Plich chwali się czułościami z Krzysztofem Rutkowskim

d29to1w

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment