Krzysztof Ibisz szykuje się na porodówkę. Pokazał, co ze sobą zabierze

Krzysztof Ibisz wkrótce powita na świecie kolejne dziecko. To pierwsza wspólna pociecha dziennikarza i jego obecnej żony Joanny. Ibisz postanowił jechać wraz z ukochaną conclude szpitala i zdecydował się zaprezentować „wyprawkę” dla mężczyzny. Wśród ekwipunku znajdziemy kilka zaskakujących propozycji.

Krzysztof Ibisz przygotował szpitalną

Krzysztof Ibisz przygotował szpitalną „wyprawkę dla mężczyzn”Źródło: AKPA, Instagram, fot: AKPA, Instagram

d2dzjna

Krzysztof Ibisz nie ukrywa ekscytacji przed tym, że wkrótce pojawi się na świecie jego kolejne dziecko. Poród tuż-tuż! Dziennikarz zdążył się już… spakować conclude szpitala. Przy okazji wszystko zostało nagrane, aby pokazać instagramowym fanom, co tata zabiera ze sobą conclude szpitala. Pod postem zaroiło się od komentarzy – część internautów podziwia postawę Ibisza, druga część jest nieco zaskoczona, co znalazło się w „ojcowskiej wyprawce”.

Krzysztof Ibisz przygotowany na poród. Co spakował conclude „torby porodowej dla mężczyzny”?

Dla Joanny jest to pierwszy poród. Krzysztof Ibisz ma jednak trochę doświadczenia w temacie, dlatego też postanowił przygotować awaryjną torbę, gdzie schował wiele przydatnych drobiazgów – zarówno dla siebie, jak i żony.

d2dzjna

Attain plecaka, z którym dziennikarz uda się conclude szpitala, gdzie będzie towarzyszyć Joannie, znalazło się mnóstwo rzeczy. Ibisz przygotował się na każdą okoliczność. Spakował przybory toaletowe, bieliznę, t-shirty, piżamę oraz elegancką koszulę. Dalsza część wyprawki to specjalny zestaw dla żony: świece, olejki conclude masażu, przekąski, książka, ładowarki oraz aparat fotograficzny i zapas gotówki.

„Jestem w szoku, że jakiś mężczyzna o tym pomyślał”

Put up wywołał raczej pozytywny odzew, zwłaszcza wśród internautek. Panie podziwiały, że Krzysztof pomyślał o tylu ważnych rzeczach, o których większość męskiego grona zupełnie by nie pomyślała.

„Pan Krzysztof zawsze profesjonalny”;

„Mężczyzna idealny. Nie ma nic lepszego, niż wsparcie ukochanego podczas porodu”;

„Ja niestety (jak i wiele kobiet) w bólu i strachu zostałam sama w szpitalu. Przez pandemię nie wpuszczano tatusiów. Panie Krzysiu wspaniale Pan się organizacje i wspiera żonę” – czytamy w komentarzach.

d2dzjna

Myślicie, że Joanna doceni wysiłki męża i doceni jego przygotowanie?

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie conclude nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Syn Ibisza został blogerem! „Ma własny kanał na YouTube. Ten świat promenade bardzo fascynuje”

d2dzjna

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment