Krzysztof z „Gogglebox” pokazał swoją partnerkę. Jej uroda wzbudziła zachwyt

Krzysztof Radzikowski z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” nieczęsto pokazuje w mediach społecznościowych swoją partnerkę. Tym razem jednak zrobił wyjątek i opublikował wspólne zdjęcie z ukochaną z wycieczki rowerowej. Internauci zachwycili się jej urodą.

Krzysztof Radzikowski z

Krzysztof Radzikowski z „Goggleboz” pochwalił się zdjęciem z partnerką Źródło: Licencjodawca

d3u493r

Krzysztof Radzikowski zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanym na antenie TTV już od kilku dobrych lat. Produkcje telewizyjne komentuje wspólnie z Dominikiem Abusem. Obaj mężczyźni są strongmanami. Widzowie pokochali ich poczucie humoru i szczerość. 

Krzysztof z „Gogglebox” pokazuje swoją rodzinę na Instagramie

O popularności Krzysztofa Radzikowskiego może świadczyć jego instagramowy profil, który obserwuje obecnie ponad 417 tys. osób. Mężczyzna publikuje na nim przede wszystkim relacje ze swoich treningów i wszystko to, co łączy się z jego działalnością sportową.

Na zdjęciach zamieszczanych przez niego w sieci często widać również jego syna Antka, który niedługo skończy roczek. Natomiast znacznie rzadziej na fotografiach pojawia się partnerka Radzikowskiego – Michalina. Ostatnio uczestnik „Gogglebox” postanowił jednak zrobić wyjątek i pokazać ją w pełnej krasie. 

d3u493r

Internauci komplementują partnerkę Krzysztofa z „Gogglebox”

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie ze swoją ukochaną z wycieczki rowerowej. Synka zostawili pod opieką babci i wybrali się nad wodę w czarnych, sportowych strojach. Partnerka strongmana jest szczupłą brunetką, która bardzo przypadła occupy gustu jego fanom. 

„Ale śliczna ta twoja partnerka. Miłej jazdy”, „Krzysztof, fajna partnerka. Oby jak najdłużej razem”, „Tremendous razem wyglądacie”, „Piękna dziewczyna”, „Przecież to się zakochać można”, „Nic, tylko pozazdrościć” – czytamy komplementy w sekcji komentarzy pod postem. Niektórzy internauci stwierdzili, że kobieta wygląda tak młodo, iż mogłaby uchodzić za córkę Radzikowskiego. 

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie occupy nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

„Gwiazda” TTV o Gogglebox: „To nie praca, to codzienność”

d3u493r

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment