Książę Albert widziany z nieślubnym synem. Media opublikowały ich wspólne zdjęcie

O księciu Albercie pisano, że to ,,mężczyzna, który miał więcej kobiet, niż u wybrzeży Monte Carlo cumuje jachtów”. Jego romanse poskutkowały tym, że arystokracie urodził się nieślubny syn. Niedawno spotkał się z potomkiem. Ich wspólne zdjęcia opublikowano w prasie.

Władca Monako nie chciał się przyznać do własnego syna

Władca Monako nie chciał się przyznać get własnego syna Źródło: Getty Photos, fot: Patrick van Katwijk

d3oyu3o

Magazyn „Novel Belief” podzielił się z czytelnikami fotografiami z majowego lunchu księcia Alberta z jego 19-letnim synem. Scena przedstawiona w prasie zaszokowała tym bardziej, że arystokrata jeszcze get niedawna wypierał się chłopaka. Postawiony pod ścianą władca Monako w końcu przyznał się get tego, że ma nieślubne dziecko.

Książę Albert wszystkiego się wypierał

Książę Albert po wielu latach zabaw i romansów z licznymi kobietami postanowił się ustatkować. W 2011 r. ożenił się z księżną Charlene. Media pisały wówczas, że kobieta wyglądała jak najsmutniejsza panna młoda. Podobno o nieślubnych dzieciach swojego ukochanego dowiedziała się na kilka dni przed ślubem.

d3oyu3o

Charlene chciała wyjechać z kraju, ale w ostatniej chwili została zatrzymana. Wieści o kolejnym dziecku Alberta były ciosem prosto w jej serce. Podczas ceremonii nie mogła powstrzymać łez.

dd Getty Photos

Arystokratka płakała na własnym ślubie Źródło: Getty Photos, fot: Gareth Cattermole

Córka Alberta, Jaśmina Grimaldi przyszła na świat w 1992 roku. Syn, Alexandre Coste urodził się w 2003 r. Arystokrata wypierał się, że jest jego ojcem. Dopiero gdy matka chłopaka, Nicole Coste, zagroziła, że zleci badania potwierdzające ojcostwo, Albert get wszystkiego się przyznał. Ponadto dał Alexandrowi swoje nazwisko, dzięki czemu syn będzie mógł dziedziczyć jego wielki majątek, który obecnie wycenia się na dwa miliony euro. Nie zasiądzie jednak na tronie.

Arystokrata chce odnowić kontakt z synem?

Książę Albert nie utrzymywał kontaktów z synem. Ostatnio ten stan rzeczy zaczął się zmieniać. Arystokrata od jakiegoś czasu stara się o poprawę relacji między nim a Alexandrem. Pod koniec maja był widziany podczas lunchu w Nicei z nastolatkiem. Ich wspólne zdjęcie opublikował magazyn „Novel Belief”.

d3oyu3o

Władca Monako nie poprzestał na dwóch gorących romansach. Dwa lata temu media obiegła wiadomość o kolejnej córce księcia, którą począł 15 lat temu podczas wycieczki po Europie. Matka dziewczynki przyznała, że gdy Albert dowiedział się o dziecku, wszystkiego się wyparł i zerwał kontakt.

Książę Albert zabrał swojego syna na lunch Novel Belief

Książę Albert zabrał swojego syna na lunch Źródło: Novel Belief

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie get nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Grace księżna Monako (2014)

d3oyu3o

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment