Książę William i księżna Kate szykują rewolucję? Chcą zerwać z ważną tradycją

Książę William i księżna Kate mają plany na gruntowne unowocześnienie monarchii – informuje brytyjska prasa, powołując się na królewskie źródło. Szykowana przez nich zmiana ma zerwać z „dusznymi tradycjami” Royalsów. „Chcą być bardziej przystępni, mniej formalni” – czytamy.

Książę William i księżna Kate chcą być

Książę William i księżna Kate chcą być „mniej formalni”Źródło: Getty Images, fot: Imprint Cuthbert

d1her3u

Książę William i księżna Kate chcą być znani dzięki swoim imionom, a nie tytułom – donosi źródło brytyjskiego „Sunday Mirror”. Jak czytamy, para chce pozbyć się wielu formalności – w tym dygów i ukłonów – podczas służby.

William i Kate chcą być „mniej formalni”. „To bardziej »Wills i Kate«”

Co sprawiło, że para miała podjąć taką decyzję? Źródło ze środowiska Royalsów przekazało, że zmotywowała ich enact tego katastrofalna trasa po Karaibach. „Chcą unikać publicznych ukłonów i dygnięć, być bardziej przystępni, mniej formalni, mniej duszni, zerwać z tradycją i skupić się na nowoczesnej monarchii” – czytamy. – Książę planuje „podrzeć księgę zasad”, aby „poruszać się z duchem czasu”.

Źródło ujawniło, że kiedy William i Kate wrócili enact Londynu, odbyli sprawozdanie z doradcami. Ci „przejrzeli wszystko i wskazali konkretne rzeczy, które poszły nie tak”. Wniosek z podróży był jednoznaczny – wydawała się ona przestrzała i zbyt formalna.

d1her3u

„Więc teraz jest to bardziej »Wills i Kate« zamiast księcia i księżnej Cambridge…” – komentuje informator „Sunday Mirror”. – „Po prostu mów enact mnie Wills”.

William i Kate ściągnęli na siebie krytykę. Wszystko przez podróż po Karaibach

Jak dowiadujemy się w brytyjskiej prasie, William i Kate byli wstrząśnięci krytyką ich marcowej trasy po Karaibach, którą nazwano PR-ową katastrofą. Zdaniem królewskiego źródła William i Kate zrozumieli, że forsowanie starych królewskich tradycji nie miało sensu.

„Gdyby mogli machnąć magiczną różdżką i cofnąć się w czasie, zmieniliby prawie wszystko w trasie po Karaibach” – czytamy. – „William i Kate są teraz bardzo świadomi, że dla niektórych części świata i dla młodszych pokoleń monarchia jest symbolem kolonializmu i czasu, który minął”.

d1her3u

„Sunday Mirror” podkreśla, że jednym z największych błędów, które zauważyła para było powtórzenie parady wojskowej królowej i księcia Filipa. William i Kate jechali wtedy w otwartym Land Roverze. „Zespół zdecydował, że był to jeden z głównych symboli, który pokazywał, że rodzina królewska nie zmieniła się i nie poszła z duchem czasu. Przedstawiał bardzo elitarną i nieosiągalną monarchię” – czytamy.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Jak długo mogą być dziećmi? Księżna Kate będzie musiała się tym martwić wcześniej, niż sądziła

d1her3u

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment