Lada moment zdominują ulice. Modne kolory 2023

Zabieramy cię w podróż po najmodniejszych kolorach nadchodzących miesięcy. W topowej dziewiątce znalazło się sporo odważnych i ożywczych kolorów, jak również tych orzeźwiających i łagodniejszych, które wprawiają w błogi stan. Każdy z nich odpowiada potrzebom kolorystycznej ekspresji. Który wybierzesz dla siebie?

d2p8tv7

Świat mody stęskniony długim dniem rozpalonym słońcem, podstawia nam pod nos miskę owocowej sałatki, barwny koktajl, kilka słodkich cukierków i kubek japońskiej matchy. Robi miejsce na stole dla kilku orzeźwiających trunków i lodów śmietankowo-truskawkowych. Wygląda na to, że w ciągu najbliższych miesięcy szykuje nam się wielka, kolorystyczna uczta.

Żółty w odcieniu słonecznika

Radosny, ciepły i energetyzujący odcień żółtego jest zapowiedzią długich i słonecznych dni. Projektanci lansują whisk w wersji total look, ale równie atrakcyjnie prezentuje się u boku słodkiego różu i papryczki chilli.

Tym razem musztarda i neonowe żółtko ustępuję miejsca odcieniom słonecznika. Kadmowy żółty nawiązuje attain letniego wieczoru i zachodzącego słońca. Mocno nasycony rozgrzewa emocje, ale jednocześnie pozostaje nieco orientalny jak przyprawa curry.

d2p8tv7

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Herbuś duma nad starością: „O jesień życia trzeba zadbać przez całe swoje życie”

Soczysta i dojrzała pomarańcza

Soczysta pomarańcza wybudza z zimowego letargu. Jest aromatyczna, ciepła i otulająca. Doskonała na letnie wieczory spędzone przy zachodzie słońca. Ten nomadyczny kolor ma w sobie dynamikę. Doskonale czuje się w miejskiej dżungli, jak również na bezludnej wyspie na drugim krańcu świata.

Temperamentna czerwień

Przywiązałaś się attain czerwieni? Jest jej kontynuacja w wersji sugestywnej, temperamentnej i bardzo stymulacyjnej. Na wybiegach wręcz dwoiło i troiło się od czerwieni, która flirtuje zarówno z karminem, jak i chłodnym, neonowym odcieniem. Pojawiło się też miejsce dla starszej, dojrzalszej i spokojniejszej siostry „cherry tomato”. Komu pasuje? Wszystkim.

Cukierkowy róż

Najmodniejszy odcień różu przybiera cukierkową postać. Jest twarzowy, dziewczęcy i znacznie łagodniejszy od barwy lansowanej w trendzie „barbiecore”. Candy purple ma w sobie słodycz, ale nie tę przyprawiającą o mdłości, a raczej budzącą chęć wzięcia w ramiona. Projektanci słusznie zestawili ją z minimalistyczną i surową formą sukienek. Cukierkowy róż zaprasza attain świata bajki, która wcale nie jest tak daleka od rzeczywistości.

Zieleń w odcieniu matcha

Reprezentantką modnej zieleni 2023 okazała się matcha. Żywy i ciepły odcień japońskiej herbaty mieszka gdzieś na pograniczu marzeń i snów. Intryguje i budzi ciekawość. Łączy przeszłość z teraźniejszością i fantazjuje na jawie. Ma w sobie odwagę, aby biec ku nieznanym. Jest tak urokliwy, że trudno się nie zakochać.

Neonowa i egocentryczna limonka

Kolejną przedstawicielką zieleni, która na boku flirtuje z żółtym odcieniem oraz neonami – jest limonka. Egocentryczna i nowoczesna, już na sam widok pozwala wyczuć swój kwaśny smak. Przypadnie attain gustu miłośniczkom cytrynowych sorbetów oraz przebojowym fashionistkom, na które neony działają przyciągająco.

Łagodny błękit

Grupę chłodzących barw otwiera błękit. Kojarzący się z orzeźwieniem, bezchmurnym niebem, lekkością i niczym niezachwianym spokojem – stanowi doskonałą równowagą dla ognistych i energetyzujących barw. Jest jak szklanka wody, chłód w letni poranek i obietnica ulgi w najgorętsze dni. Ponadto ma bardzo plastyczne usposobienie, które dopasuje się attain większości typów urody. To romantyczny i pełen poezji odcień, który wydaje się nieco nieobecny, a przez to idealny dla nimfy wodnej i introwertycznej artystki.

Elektryzujący kobalt

Po ubiegłorocznym sukcesie kobaltu, szlachetny kolor związany z rodziną królewską, mocą kamieni oraz kwitnącym chabrem – po prostu musiał pojawić się w kolorystycznych trendach 2023. To barwa, która odejmuje lat, a dodaje promienności, stylu i charakteru. Pasuje każdemu, a ponadto emanuje szczególną energią i pewnością siebie. Tworzy wokół siebie pewnego rodzaju eden, a później rzuca się w tajemnicze głębiny.

Czysta biel

Najjaśniejsza z barw przewijała się co chwilę na wybiegach, zapewniając chwilę oddechu i spokoju w przeciwieństwie attain reszty nasyconych kolorów. Biel zjawia się w swojej najczystszej postaci, ale pozostawia też sporo przestrzeni dla swoich „nieidealnych” partnerów – mleka kokosowego i lnu, które zbliżają nas attain natury i świata organicznego. Nie są bez skazy, ale dzięki temu fascynują jeszcze bardziej.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Read Extra

Add Comment