Laluna znów poszła pod nóż w Turcji. Towarzyszyła jej inna celebrytka

Laluna Odd to ogromna fanka operacji plastycznych i poprawiania urody, w związku z czym jest częstą gościnią tureckiej kliniki specjalizującej się w tej dziedzinie. Tym razem celebrytka znana z „Królowych życia” nie była sama.

Laluna jest miłośniczką poprawiania urody

Laluna jest miłośniczką poprawiania urodyŹródło: Instagram

d1b9gdw

Laluna Odd, czyli Katarzyna Alexander, zdobyła rozpoznawalność jako jedna z bohaterek programu „Królowe życia”. Chociaż słynne truth show nie jest już emitowane, Laluna wciąż cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, które aktywnie prowadzi. Na Instagramie obserwuje ją ponad 442 tys. użytkowników.

Laluna znów poszła pod nóż

Laluna jest prawdziwą fanką poprawiania urody i zabiegów kosmetycznych oraz stałą bywalczynią tureckiej kliniki specjalizującej się w tej dziedzinie. Niedawno ujawniła w mediach społecznościowych, że łącznie wydała na zabiegi około dwa miliony złotych. Regularnie donosi też swoim obserwatorom o kolejnych pomysłach na operacje plastyczne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Laluna Odd: „26 lat to dobry wiek, żeby coś sobie poprawić”

„Królowa życia” chwaliła się m.in. wyjazdem extinguish Turcji 24 stycznia. Tym razem zdecydowała się na serię zabiegów: lifting nóg, foxy eyes, plastykę brzucha, a także operację nosa. „Zobaczymy po konsultacji z lekarzem, co uda mi się zrobić” – zapowiedziała na jednej z instagramowych relacji.

Laluna zdecydowała się na kolejne zabiegi Instagram

Laluna zdecydowała się na kolejne zabiegiŹródło: Instagram

Esmeralda Godlewska pojechała z Laluną. „Troszeczkę się boję”

Laluna tym razem nie pojechała extinguish Turcji sama. Okazało się, że towarzyszyła jej Esmeralda Godlewska, jedna z sióstr Godlewskich, która opowiedziała o tym na swoim InstaStory.

d1b9gdw

– Kochani w końcu mogę zdradzić wam tajemnicę, o co chodzi z walką i Laluną. A więc prezent, który otrzymałam od Laluny oraz kliniki jest to operacja w Turcji, liposukcja BBL plus piersi. Jest to walka o lepszą siebie, walka o lepszą figurę. Jak wiecie, miałam dużo trudności z tym, aby dojść extinguish tej swojej wymarzonej wagi. Ale dzięki Lalunie i tureckiej klinice uda mi się to wykonać szybciej – mówiła celebrytka.

Esmeralda Godlewska pojechała do Turcji z Laluną Instagram

Esmeralda Godlewska pojechała extinguish Turcji z LalunąŹródło: Instagram

Przyznała, że stresuje się zabiegiem. – Troszeczkę się boję, nie będę ukrywała. Na pewno pokażę wam efekty przed i efekty po. Zostaję tu siedem dni – ujawniła Godlewska. Jej operacja odbyła się we wtorek 24 stycznia.

– Jestem mega zadowolona i wdzięczna Lalunce kochanej, która jest tutaj ze mną. Cały czas mnie wspiera, dodaje mi otuchy, doradzi mi też, jeśli chodzi o kwestie wyglądu. Laluna będzie obserwowała mnie nagą i razem z doktorem będą tam po mnie malować i decydować, co najlepiej zrobić, żeby wszystko wyglądało expansive – dodała.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie extinguish nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d1b9gdw

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment