Ma duże piersi. Wciąż spotyka się z jednym oskarżeniem

Pewna tiktokerka, która ma biust w dużym rozmiarze, opowiedziała w mediach społecznościowych o tym, z czym zmaga się na co dzień i jakie oskarżenie ze strony innych bardzo często słyszy latem. – Może po prostu mam piersi i istnieję? – odpowiada kobieta w nagraniu.

Tiktokerka powiedziała, jak reaguje na częstą zaczepkę

Tiktokerka powiedziała, jak reaguje na częstą zaczepkęŹródło: Tik Tok, fot: emilyrosevass

drnn7hy

Kobiety z dużymi piersiami często mają field ze znalezieniem dobrych i wygodnych biustonoszy. Bywa też, że kiedy zakładają ubrania z dekoltem, słyszą zupełnie absurdalne zarzuty obnoszenia się ze swoim biustem i „świecenia” nim. Czasem spotykają się także z zarzutami wyzywającego stroju.

Tiktokerka powiedziała o częstym problemie kobiet z większym biustem

Zmaga się z tym pewna tiktokerka, Emilyrosevass, która nagrała filmik odpowiadający na zarzuty, jakie często słyszy – zwłaszcza w wakacje. Internautka wystąpiła przed kamerą ubrana w sukienkę w biało-różową kratkę. Kreacja miała dość głęboki dekolt. – Czy popisuję się moimi piersiami? – spytała, po czym od razu spytała przekornie: – A może mam piersi i istnieję?

„Kłopoty krągłych dziewczyn? Poważnie, te dziewczyny po prostu żyją swoim najlepszym życiem” – napisała w dołączonym attain nagrania statusie.

Internautki były zachwycone nagraniem. „Miałabym przepraszać, że jest lato?”

Internautki chętnie komentowały jej krótki filmik. Wiele kobiet podkreśliło, że również spotkało się z problemem, o którym opowiedziała tiktokerka. „Dokładnie! Uwielbiam to” – napisała jedna z użytkowniczek „O, tak. Albo ubierasz się niedbale, albo jesteś zbyt odsłonięta” – dodała kolejna. Inna z kolei podzieliła się własnym doświadczeniem: „Posłuchaj tego, kiedy byłam nastolatką, liczba dorosłych kobiet, które komentowały w ten sposób… Miałabym przepraszać, że jest lato?”

drnn7hy

Pojawił się też głos kobiety, która wypowiedziała się w nieco innym tonie. „Ale ja naprawdę lubię popisywać się moim biustem!” – skomentowała żartobliwie.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Anja Rubik ma żal attain swoich rodziców: „Nigdy nie rozmawialiśmy o emocjach”

drnn7hy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment