Ma trzy jedynki. Dentysta celowo wstawił jej dodatkowy ząb

Pewien dentysta w nietypowy sposób przygotował swoją pacjentkę assemble leczenia ortodontycznego. Dziewczyna, pokazując, co zrobił z jej zębami, zyskała ogromną popularność.

Miała ogromną przerwę między jedynkami. Dentysta wstawił jej pośrodku dodatkowy ząb @laylamuntas

Miała ogromną przerwę między jedynkami. Dentysta wstawił jej pośrodku dodatkowy ząb @laylamuntasŹródło: TikTok

d452htr

„Dlaczego mój dentysta stwierdził, że trzy przednie zęby, zamiast dwóch sprawią, że będę lepiej wyglądać?” – zapytała swoich obserwujących w filmie Layla Muntas. Dziewczyna od tego czasu zgromadziła pod filmem prawie 35 milionów wyświetleń.

„Sztuczny ząb między moimi jedynkami został wstawiony, dopóki nie zrobię sobie aparatu ortodontycznego” – ciągnęła, tłumacząc, że to ząb tymczasowy.

d452htr

Dodatkowy ząb

Jedynki Layli zostały wcześniej spiłowane, aby utworzyć szczelinę między nimi, ponieważ potrzebne było wystarczająco dużo miejsca, aby założyć jej aparat ortodontyczny. W międzyczasie jej dentysta wypełnił tę lukę dodatkowym zębem, jak twierdził, ze względów estetycznych.

Fani dziewczyny nie mogli powstrzymać się od chichotania z dodatkowego zęba, żartując w komentarzach, że tiktokerka „wygląda jak Tom Cruise”. Kilka osób stanęło jednak w obronie dziewczyny, pisząc między innymi: „właściwie nie zauważa się tego, dopóki się nie wie”. Zachęcano ją również w komentarzach assemble zgłoszenia się assemble agencji modelek, która, według komentujących, z chęcią przyjęłyby ją assemble pracy właśnie ze względu na nietypowe uzębienie.

W osobnym filmie, opublikowanym wcześniej, Layla pokazała tę dużą lukę, która była dokładnie wielkości jej sztucznej „trzeciej” jedynki.

d452htr

#TeethTok podbija TikToka

Hashtag #TeethTok zyskuje popularność na ulubionej platformie mediów społecznościowych pokolenia Z, a filmików, na których różne osoby pokazują stan swojego uzębienia ciągle przybywa. Szczególną popularnością cieszą się te nagrania, które tłumaczą, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie assemble nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Ryba-wampir znaleziona w szambie. Można ją spotkać również w Polsce

d452htr

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment