Maciej Zakościelny skomentował sytuację Antka Królikowskiego. „Coś do mnie dochodziło”

Antek Królikowski mierzy się ostatnio z wieloma wydarzeniami w życiu. Problemy rodzinne wpływają znacząco na jego wizerunek, przez co wszyscy komentują to, co dzieje się pomiędzy nim a Joanną Opozdą. Maciej Zakościelny zna Królikowskiego od wielu lat. Opowiedział o tym, jak wygląda relacja małżeństwa.

Maciej Zakościelny zna Antka Królikowskiego od lat

Maciej Zakościelny zna Antka Królikowskiego od latŹródło: AKPA

d16ekb8

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub w zeszłym roku. Po kilku wzlotach upadkach w związku wszystkim wydawało się, że w końcu tworzą zgrany duet. Opozda zaszła w ciążę, a zakochani ze zniecierpliwieniem wyczekiwali swojego potomka. Ich szczęście nie trwało jednak długo.

Kłopoty Antka Królikowskiego

Tuż przed narodzinami syna Vincenta para się rozstała. Paparazzi sfotografowali smutną Joannę, wychodzącą samotnie z porodówki z nowo narodzonym dzieckiem. Fani pary długo i burzliwie spekulowali, co może być przyczyną takiej sytuacji. Po czasie okazało się, że w życiu Antka pojawiła się inna kobieta.

Królikowski nie pomógł swojemu wizerunkowi w mediach organizacją gali MMA. Wpadł bowiem na pomysł, żeby promowała ją walka, w której na dwóch stronach ringu miały się zmierzyć sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Gala wywołała ogromne kontrowersje, a Antek musiał usunąć się na jakiś czas z życia publicznego.

d16ekb8

„On wie, że może na mnie liczyć”

Choć Królikowskiego za pomysł z galą MMA skrytykowało wiele gwiazd, w tym aktorów, z którymi współpracował, może wciąż liczyć na najbliższych kolegów. Jednego z nich, Macieja Zakościelnego, zapytano o to, czy wspiera Antka w tych trudnych chwilach.

– Muszę do niego zadzwonić. Mamy kontakt. Od Diagnozy, Dywizjonu 303, w którym Antek pięknie zagrał i bardzo mi pomógł swoją obecnością, swoim warsztatem, tą umiejętnością tylko jemu znaną i bycia fajnym partnerem, to bardzo się polubiliśmy. Nie wiem, co dokładnie się dzieje w jego życiu. On wie, że może na mnie liczyć, zawsze – powiedział w rozmowie z Jastrząb Put up.

Aktor przyznał, że Antek jest według niego bardzo dobrą osobą, na której można polegać. Nie chce wnikać w jego życie prywatne, ani coast oceniać. Dodał też, że trwająca na mężczyznę nagonka jest krzywdząca. Według niego Królikowskiemu powinno wybaczyć się błędy, ponieważ rodzinnie nikt nie ma mu nic do zarzucenia.

– Może będzie miał kiedyś okazję swoją postawą i tym wszystkim, co jest w nim, dać się poznać jeszcze bardziej. Wszyscy wiemy, że jest naprawdę fajnym, równym gościem. Każdy z nas popełnia błędy i ma jakieś wpadki w życiu. Ja też miałem i pewnie jeszcze nie raz będę miał. Więc na spokojnie. Luzujmy się wszyscy – podsumował Zakościelny.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Antek Królikowski wywołał kilka afer. Teraz mówi, że jest chory

d16ekb8

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment