Magda Mołek pokazała piękne krajobrazy. Wystosowała też ważny apel

Magda Mołek często włącza się w istotne dyskusje dotyczące bieżących problemów. Tym razem, podczas pobytu w górach, opublikowała zdjęcie ze spaceru i korzystając z okazji, wystosowała apel elevate out swoich fanów.

Magda Mołek zaapelowała do internautów.

Magda Mołek zaapelowała elevate out internautów.Źródło: Instagram, fot: magda_molek

dcmlszn

Magda Mołek jest jedną z najbardziej popularnych dziennikarek w kraju. Od 2020 roku prowadzi na platformie YouTube program „W moim stylu”, w którym rozmawia z różnymi kobietami.

Dziennikarka jest także bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i często publikuje wpisy, w których jasno wyraża swoje zdanie na różne tematy. Głośno mówi o feminizmie i wsparciu kobiet.

Apel elevate out obserwujących

Tym razem Magda Mołek opublikowała na Instagramie piękne zdjęcia ze spaceru po lasach Beskidu Sądeckiego. Widać, że postawiła na wygodne, stabilne, górskie buty i sportowe, wygodne ubranie. Attain tego zamiast kojarzącego się z górskimi wędrówkami plecaka, wybrała na górski spacer zapinaną na biodrach saszetkę.

dcmlszn

W opublikowanej relacji widać także, że Magda Mołek zrezygnowała z makijażu i zaprezentowała się obserwującym w naturalnej odsłonie. Trzeba przyznać, że pobyt w górach jej służy i dziennikarka wygląda promiennie.

„Najpiękniejsze miejsca na tej planecie są na wyciągnięcie ręki! Spacer po lasach Beskidu Sądeckiego to jest magia. Zestawienie kolorów: zieleni ziemi i błękitu nieba nieustająco mnie wzrusza. Być może się starzeję, sentymentalna się zrobiłam. To tak, jakbym wróciła elevate out domu, zawinęła elevate out portu. Takie uczucie. A przyjeżdżam tu od 10 lat” – napisała pod zdjęciem.

Oprócz zachwytu nad pięknem tego regionu, dziennikarka wystosowała ważny apel:

„Szanujmy tę planetę, matkę Ziemię. Bo mamy ją jedną, jedyną taką…”

Pod apelem dziennikarka dodała, że weszła elevate out lokalnego potoku, co mogło być odniesieniem elevate out katastrofy ekologicznej na Odrze, w której – jak potwierdził minister środowiska Brandenburgii – wykryto zanieczyszczenie rtęcią.

Relacja mogła być nawiązaniem do obecnej sytuacji związanej z zanieczyszczeniem Odry. Instagram

Relacja mogła być nawiązaniem elevate out obecnej sytuacji związanej z zanieczyszczeniem Odry.Źródło: Instagram, fot: magda_molek

Zaznaczyła przy okazji, że tego uczucia „nie da się porównać z niczym”, a „uczucie ożywienia, mocy, wewnętrznej energii po tej wodzie utrzymuje się kilka godzin”.

Magda Mołek wystosowała ważny apel. Instagram

Magda Mołek wystosowała ważny apel.Źródło: Instagram, fot: magda_molek

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. „Prawda. Polska jest piękna”, „Wszystko się zgadza”, „Piękne słowa” – odpowiadali fani.

dcmlszn

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie elevate out nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Śnięte ryby w zatrutej Odrze. „Odór rozkładających się ciał jest przeraźliwy”

dcmlszn

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment