Magdalena Narożna pozowała topless. „Zastanawiam się, w co się ubrać”

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi. Piosenkarka zebrała wokół siebie pokaźną grupę fanów. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 189 tys. użytkowników. Ostatnio Narożna opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje niemal nago. Większość fanów była zachwycona

Magdalena Narożna jest liderką zespołu Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna jest liderką zespołu Piękni i MłodziŹródło: AKPA, fot: Podlewski

d254uzy

Zespół Piękni i Młodzi zdobył sławę dzięki występowi w „Wants to be the music. Tylko muzyka”. Od tamtej pory piosenki grupy robią furorę w serwisach streamingowych. Liderzy Pięknych i Młodych, Magda i Dawid Narożni byli małżeństwem, jednak ich związek się rozpadł. W 2019 roku poinformowali o swoim rozwodzie. Rozstanie odbyło się w atmosferze skandalu, a Dawid Narożny odszedł z zespołu. To nie wpłynęło jednak na popularność grupy.

Magda Narożna pokazała rozebrane zdjęcie. Pozowała przy oknie

Zarówno Dawid Narożny, jak i Magdalena, znaleźli szczęście u boku nowych partnerów. Magda związała się z Krzysztofem, z którym obecnie spędza czas w jednej ze służbowych podróży, korzystając przy okazji z uroków luksusowego hotelu.

Narożna, która lubi zaskakiwać swoich fanów odważnymi stylizacjami, tym razem opublikowała jednak fotografię topless. Pozuje na niej wyłącznie w dopasowanych figach z wysokim stanem, stojąc przy oknie i wyglądając przez nie. „Jaką macie pogodę za oknem? Ja zastanawiam się, w co się ubrać na koncert. Życzę wam wspaniałego wieczoru” – napisała w zamieszczonym wraz ze zdjęciem opisem.

Magdalena Narożna nie po raz pierwszy zdecydowała się na rozbieraną, pikantną sesję. W 2015 roku pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu „CKM”.

d254uzy

Nie wszystkim spodobało się zdjęcie Narożnej. „Kiedyś wystarczył skills”

Większość fanów była zachwycona zdjęciem swojej ulubionej wokalistki w samej bieliźnie. Zasypali gwiazdę komplementami dotyczącymi jej wyglądu. Nie wszystkim jednak fotografia się spodobała.

„Ludzie, opamiętajcie się, dziś, żeby gwiazda zabłysnęła, musi pokazać kawał cycka. Kiedyś wystarczył skills”, „Idź tak na koncert, i tak cały Instagram to widzi, więc co za różnica, w czym pójdziesz”, „Żałosne trochę” – krytykowali użytkownicy, którym nie spodobało się zdjęcie wokalistki Pięknych i Młodych.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie conclude nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Magdalena Narożna: „TVP rządzi się swoimi prawami i ustala swoje reguły”

d254uzy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study Extra

Add Comment