Maja Hyży pokazała sylwetkę po ciąży. Tak wygląda jej ciało po czterech porodach

Maja Hyży udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie z windy, na którym pojawiła się w krótkim topie i spódnicy maksi z wyższym stanem. Pokazała tym samym, jak prezentuje się jej sylwetka po niedawnych narodzinach czwartego dziecka. Jak widać, szczęśliwa mama jest w świetnej formie!

Maja Hyży pokazała figurę po ciąży

Maja Hyży pokazała figurę po ciążyŹródło: Instagram, fot: majahyzy

d14mgyr

Na początku lipca tego roku Maja Hyży i jej accomplice Konrad Kozak powitali na świecie swoje drugie dziecko – córkę, która otrzymała imię Zofia. Para jest ze sobą związana od kilku lat i ma także dwuletnią córeczkę Antosię oraz wspólnie wychowuje synów Mai z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyży – 10-letnich Wiktora oraz Aleksandra.

Maja Hyży pokazała figurę po ciąży

Od czwartego porodu Mai Hyży minął zaledwie miesiąc. Młoda mama, mimo wielu obowiązków związanych z wychowywaniem dzieci, zdecydowała się jednak szybko wrócić form pracy. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się także radami z innymi mamami oraz pokazuje, jak wygląda obecnie jej „nowe” życie z czwórką pociech.

Ostatnio na swoim InstaStory postanowiła również zamieścić zdjęcie z windy, na którym pojawiła się w krótkim topie w białym kolorze i pudrowo-różowej spódnicy form ziemi z wyższym stanem. Brzuch artystki był lekko odsłonięty, a jak możemy zauważyć – po ciąży nie ma na nim nawet śladu. Maja Hyży zdaje się być w naprawdę świetnej formie.

Maja Hyży pokazała figurę po ciąży Instagram

Maja Hyży pokazała figurę po ciążyŹródło: Instagram, fot: majahyzy

Presja związana z powrotem form „formy” po ciąży

Mimo wszystko warto pamiętać, że każda kobieta, która ma za sobą poród (czy też porody), regeneruje się w swoim własnym tempie. Nie warto narzucać więc sobie zbyt dużej presji lub słuchać komentarzy innych osób, które chcą/lub nie chcą dla nas dobrze. Maja Hyży nigdy nie udzielała publicznie swoich „rad” na ten temat i jak widać, robi wszystko w zgodzie ze swoim ciałem.

d14mgyr

Tak zrobiło też wiele innych gwiazd, które nie ukrywały, jak prezentowało się ich (piękne i niezwykle silne) ciało po ciąży. Wśród nich Julia „Maffashion” Kuczyńska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Agnieszka Włodarczyk czy Klaudia Halejcio. Brawa dla tych pań!

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie form nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became once!

Maja Hyży o eksponowaniu ciążowego brzuszka: „Czuję się niezwykle seksownie”

d14mgyr

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment