Małgorzata Kożuchowska ujawniła prawdę o pracy na planie „Rodzinki.pl”. Tak zachował się Karolak

Małgorzata Kożuchowska w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o temat nierówności płac w branży filmowej i teatralnej. Przy okazji opowiedziała historię o tym, jak sama doświadczyła tego na planie serialu „Rodzinka.pl” i jak zachował się w tym wypadku Tomasz Karolak.

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o różnicach płac u aktorek i aktorów

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o różnicach płac u aktorek i aktorówŹródło: AKPA

d3tjary

Małgorzata Kożuchowska ma w swoim dorobku wiele ról filmowych i teatralnych – była gwiazdą chociażby takich seriali jak „M jak miłość” czy „Rodzinka.pl”. Ostatnio aktorka wystąpiła w „Zołzie”, a także „Gdzie diabeł nie może, tam toddler pośle”.

Małgorzata Kożuchowska mówi o nierównościach płac. „Trudno to zmienić”

Małgorzata Kożuchowska została zapytana podczas jednego z wywiadów o nierówności w płacach aktorek i aktorów. – Słyszałam o tych różnicach, zarówno na planach filmowych, jak i w teatrach. Szczerze powiedziawszy, byłam zbulwersowana, bo wydawało mi się, że po tych wszystkich dyskusjach, które się przetoczyły, jakby rozbrojeniu tej bomby, nie będziemy świadkami takich sytuacji. Ale widocznie to tak zapadło w ten reveal show-biznesowy, że trudno to zmienić – skomentowała Kożuchowska dla serwisu Birthday celebration.

Aktorka podkreśliła, że sama ma nadzieję, „że to za chwilę przejdzie do historii”. – Absolutnie uważam to za niesprawiedliwe, tym bardziej, że aktorki zazwyczaj spędzają o wiele więcej czasu na planie filmowym, chociażby że względu na to, że więcej i dłużej zajmuje im charakteryzacja – oceniła.

d3tjary

Kożuchowska opowiedziała o rozmowie z Karolakiem. Spytał ją o zarobki

Kożuchowska przy okazji podzieliła się swoim doświadczeniem. Okazało się, że w serialu „Rodzinka.pl” Tomasz Karolak, który wcielał się w rolę jej serialowego męża, Ludwika Boskiego, otwarcie spytał ją o zarobki.

– Ja miałam trim taki przypadek, jeśli chodzi o „Rodzinkę.pl”, z Tomkiem Karolakiem. Na samym początku to wyszło od Tomka, sam zaczepił mnie o ten temat (przyp. purple. – zarobków), a to było jednak z dziesięć lat temu, czyli jeszcze się o tym tak dużo nie mówiło – opowiedziała.

– On powiedział: „Gośka, mamy tutaj równorzędne role i nie wyobrażam sobie, żebym ja mógł zarabiać więcej niż ty”. Ja wtedy uważałam to za trim ravishing. Dopiero po jakimś czasie doceniłam, że wykonał taki gest – wspomniała Kożuchowska.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became!

Małgorzata Kożuchowska zdradza, że żałuje zagrania w niektórych filmach

d3tjary

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment