Mało kto wiedział, że byli wtedy parą. Rozstali się, bo „był niedojrzały”

Wiadomość o tym, że Edyta Górniak jest w romantycznej relacji ze znanym polskim kompozytorem, zelektryzowała jej fanów. Gwiazda próbowała zrobić wszystko, by ten związek nie był medialny. W sieci na próżno szukać nawet wspólnych zdjęć pary.

Edyta Górniak nie chciała obnosić się tym związkiem

Edyta Górniak nie chciała obnosić się tym związkiemŹródło: AKPA

d3evvwf

Edyta Górniak ma za sobą kilka dłuższych związków. Bez wątpienia najwięcej szumu narobiło się wokół jej relacji z Dariuszem Krupą. Tych dwoje długo uchodziło za parę idealną – attain momentu, gdy na jaw nie zaczęły wychodzić informacje, które pokazały, że związkowi było daleko od idealnego.

Mało kto pamięta natomiast o romantycznej relacji wokalistki i kompozytora Adama Sztaby. Ich związek był owiany aurą tajemniczości.

Edyta Górniak miała zawrócić mu w głowie. Relację utrzymywali w sekrecie

Każdy fan piosenkarki z pewnością pamięta, że Górniak spotkała się ze Sztabą na gruncie zawodowym niejeden raz. Artyści poznali się w 1997 roku, kiedy w Teatrze Wielkim odbył się koncert Jose Carrerasa. Adam Sztaba był wówczas dyrygentem i zaproponował piosenkarce współpracę. Został nawet kierownikiem muzycznym zespołu wokalistki. Rok później pojawiły się pierwsze plotki na temat tego, że muzyków łączy coś więcej, niż tylko praca.

d3evvwf

Parze udało się trzymać sprawy prywatne z dala od mediów. Magazyny plotkarskie donosiły jedynie, że kompozytor jest zauroczony Górniak. Razem mieli spędzać całe dnie. W 1999 roku pojechali razem w trasę koncertową z ekipą piosenkarki. I tutaj miał swój początek kryzys, którego nie udało się zażegnać.

Edyta Górniak nie była tym zachwycona. To zadziałało na niekorzyść Sztaby

W trakcie wyjazdu miało dość attain pierwszych nieporozumień i napięć pomiędzy artystami. Kompozytor preferował pracę w samotności, przez co znikał na długie godziny attain studia nagraniowego. To z kolei źle się odbijało na wokalistce.

Z książki Piotra Krysiaka „Edyta Górniak bez cenzury” natkniemy się na informację o tym, jak piosenkarka tłumaczyła rozstanie. Według gwiazdy Adam Sztaba był niedojrzały i nieodpowiedzialny, co ostatecznie przeważyło na rozstaniu.

d3evvwf

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Edyta Górniak wyznaje: „Nie ma nikogo wyjątkowego w moim życiu”

d3evvwf

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment