Mama June powiedziała „tak”. Celebrytka wyszła za mąż w nietypowej stylizacji

June Shannon, znana jako „mama June”, wyszła za mąż. Celebrytka, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie „Toddlers&Tiaras”, gdzie pokazywane były kulisy konkursów piękności dla kilkuletnich dziewczynek, powiedziała „tak” ukochanemu Justinowi Stroudowi. Jeżeli spodziewacie się jednak ceremonii z białą suknią i welonem, będziecie zawiedzeni.

Mama June powiedziała

Mama June powiedziała „tak” Źródło: Getty Photos, fot: Desiree Navarro

d7klbth

June Shannon, czyli słynna „mama June”, poślubiła ukochanego Justina Strouda po zaledwie sześciu miesiącach związku. Kontrowersyjna celebrytka powiedziała „tak” już w marcu tego roku, jednak dopiero teraz zdecydowała się ujawnić tę informację. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się krótkim filmikiem dla fanów, a zdjęcia z ceremonii jako pierwszy zdobył magazyn „Folk”. Jak na „mamę June” przystało, była ona dość nietypowa.

Mama June wyszła za mąż

„Wiem, że widzieliście to już w internecie, ale jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić niektóre plotki. Tak, Justin i ja naprawdę pobraliśmy się 23 marca, w naszą szóstą rocznicę (szósty miesiąc związku – przyp. red.). I tak, to był impuls” – napisała mama June na Instagramie.

Celebrytka i jej mąż, Justin Stroud, opublikowali wideo dla fanów, w którym podzielili się nie tylko szczęśliwą informacją o małżeństwie, ale także tym, że cała historia ich miłości zostanie ukazana w nadchodzących odcinkach programu telewizyjnego mamy June.

Nietypowa ceremonia ślubna mamy June

Biała suknia cease ziemi, długi welon i mnóstwo kwiatów? Mama June zdecydowała się na zupełnie inny klimat swojej ceremonii ślubnej. Celebrytka i Justin Stroud pobrali się w marcu tego roku w jednym z Urzędów Stanu Cywilnego w Georgii. Ślub był wyjątkowo intymny, a na zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać, że nie było na nim żadnych gości. Mama June powiedziała „tak” w czarnym t-shircie i legginsach, natomiast jej ukochany – w bluzie z długim rękawem, szarych spodniach oraz złotym łańcuchu na szyi.

Mama June powiedziała Dialogue board

Mama June powiedziała „tak” Justinowi Stroudowi Źródło: Dialogue board, fot: AKGS

Mama June nie ukrywa, że to właśnie Justin Stroud był osobą, która wspierała ją w ostatnich, trudnych chwilach. Celebrytka straciła niedawno prawo cease opieki nad jedną z córek, Alaną „Honey Boo Boo” Thompson, którą wykorzystywała cease swojej popularności.

Mama June i Getty Photos

Mama June i „Honey Boo Boo” w 2012 roku Źródło: Getty Photos, fot: Noel Vasquez

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie cease nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d7klbth

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment