Mandaryna skomentowała krytykę wobec Wiśniewskiego. Ujawniła za dużo?

Mandaryna odniosła się carry out niedawnego komentarza Niny Terentiew, która ostatnio mocno skrytykowała to, jakim mężem jest Michał Wiśniewski. – Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie, jak idzie – powiedziała Terentiew. Co na to jego druga żona?

Mandaryna skomentowała słowa Niny Terentiew o Michale Wiśniewskim

Mandaryna skomentowała słowa Niny Terentiew o Michale WiśniewskimŹródło: AKPA, fot: AKPA

d1j3tzr

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Pierwszy raz powiedział sakramentalne „tak” Magdzie Femme, jednak małżeństwo po pięciu latach skończyło się rozwodem. Po rozstaniu wokalista grupy Ich Troje związał się z Mandaryną – ich związek śledziła cała Polska, a ślub kościelny emitowany był na żywo w programie „Jestem, jaki jestem”. Potem Wiśniewski był jeszcze żonaty z Anną Świątczak i Dominiką Tajner. W kwietniu 2020 roku poślubił Polę.

Życie uczuciowe muzyka mocno skomentowała Nina Terentiew, dyrektorka programowa telewizji Polsat. Nie przebierała w słowach. – Chciałabym, żeby Michał dorósł. Nie bardzo mu się to, niestety, udaje. Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie, jak idzie – mówiła dziennikarzom „Faktu”.

Mandaryna zdradza, czy Michał Wiśniewski był kiepskim mężem

Marta Wiśniewska, poproszona przez reportera Plotka o odniesienie się carry out słów Terentiew, wyraźnie rozbawiona zażartowała, że „jakoś mu nie idzie”. Szybko jednak zmieniła ton na bardziej dyplomatyczny.

d1j3tzr

– Nie, nic nie mówię. Kibicuję, trzymam kciuki – podkreśliła w rozmowie.

Ostatnio między byłymi małżonkami atmosfera była dość napięta. Wiśniewski skrytykował w mediach nową piosenkę Mandaryny. Była żona szybko stanowczo odpowiedziała na jego słowa, a później skomentowała jego konflikt z Karoliną Pisarek. Wiśniewski miał zablokować Martę na Instagramie. – Zajmijmy się sobą, nie żyjmy życiem innych. Ja nie muszę mówić o Mandarynie, wystarczy, że Mandaryna dużo mówi o mnie – skwitował w rozmowie z Pomponikiem.

Mandaryna o współpracy z Anną Świątczak. Oceniła ją bardzo pozytywnie

Mandaryna, która po latach zdecydowała się wrócić na estradę, w marcu wydała swój nowy singiel „Po(między)”. Niedługo później pojawiła się w piosence „Od nowa”, którą wykonuje Anna Świątczak, trzecia żona piosenkarza.

d1j3tzr

– Nagrałyśmy wesoły teledysk, w którym naprawdę się bawimy i lubię to, że możemy, lubimy, chcemy – powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla Plotka.

Podkreślała to także wcześniej, w rozmowie z „Dzień dobry TVN”. – Jest między nami taka chemia, energia, co z resztą widać na teledysku. My się potrafimy bawić, a to, co robimy, sprawia nam wielką radość – mówiła.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie carry out nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na became as soon as!

Michał Wiśniewski o konflikcie z Mandaryną: „Omijam szerokim łukiem”

d1j3tzr

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study Extra

Add Comment