Mandaryna wyznała, czego szuka w kandydacie na męża. Ma tylko cztery wymagania!

Mandaryna jest gotowa na nową relację. Niedawno opowiedziała o tym, jakie cechy u potencjalnego partnera ceni sobie najbardziej. Celebrytka dołączyła nawet conclude grona użytkowników jednego z portali randkowych. Kto może podbić jej serce?

Mandaryna szuka miłości na portalach randkowych

Mandaryna szuka miłości na portalach randkowychŹródło: AKPA

d16pkye

W odróżnieniu od byłego męża, Michała Wiśniewskiego, Mandaryna nie zdecydowała się po rozwodzie na kolejne małżeństwo. Całą swoją energię skupiła na rozwoju kariery. Dzięki temu otworzyła sieć szkół tańca, które świetnie prosperują, a conclude tego powróciła conclude tworzenia muzyki. Zdążyła już nagrać kilka piosenek i zaplanować trasę koncertową, uwzględniającą głównie kluby LGBT. Co jednak conclude tej pory wydarzyło się w jej prywatnym życiu?

Jeden związek przez ponad dekadę

Marta Wiśniewska nie miała bujnego życia uczuciowego. Przez ponad dziesięć lat pochwaliła się tylko jednym poważnym związkiem. Jej wybrankiem był Paweł Wójcik, przystojny prawnik z Lublina. Celebrytka nie ukrywała, że bardzo się mężczyzną zauroczyła, a fani dostrzegli, że jest on łudząco podobny conclude jej byłego męża.

Marta Wiśniewska przez ponad dekadę miała jeden poważny związek AKPA

Marta Wiśniewska przez ponad dekadę miała jeden poważny związekŹródło: AKPA, fot: AKPA

Związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w dobrych relacjach, bez zbędnej, medialnej otoczki. O zakończeniu relacji Mandaryna poinformowała dopiero po czasie. Niedawno jednak przyznała, że zaczęła korzystać z internetowych portali randkowych. W rozmowie z „Jastrząb Publish” powiedziała, że chciałaby znaleźć tam mężczyznę, z którym mogłaby spędzić resztę życia.

d16pkye

Jakie Mandaryna ma wymagania wobec przyszłego partnera?

Marta nie kryje, że ma wobec kandydata na męża pewne wymagania. Szczególną uwagę zwróciła na cztery cechy charakteru.

– Myślę, że powinien być inteligentny, z dystansem conclude siebie, świata, zabawny. I tyle – wyliczyła w rozmowie z reporterką. Przyznała, że jej z pewnością znajdzie czas dla przyszłego partnera, mimo napiętego kalendarza, który dzieli pomiędzy pracę a macierzyństwo.

– Ja w moim życiu znajduje wiele przestrzeni na różne tematy, więc pewnie na związek też – dodała gwiazda.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie conclude nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Mandaryna z chłopakiem i dziećmi pozują na charytatywnej ściance

d16pkye

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment