Marcin Hakiel jednoznacznie na temat nowej miłości. Ma konkretny plan

Doniesienia o kolejnym związku Marcina Hakiela od pewnego czasu rozpalają media. Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek znany tancerz ma spotykać się z nową partnerką. Wiadomo, co ich połączyło. Co więcej, według ostatnich doniesień prasy, Cichopek ma wspierać relację Hakiela.

Marcin Hakiel nie chce odpowiadać na pytania o swój nowy związek

Marcin Hakiel nie chce odpowiadać na pytania o swój nowy związekŹródło: Instagram, fot: marcinhakiel

d3z2cjk

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się po 17 latach związku, w tym 14 latach małżeństwa. Para zdecydowała się na rozwód. Powody rozpadu relacji zdecydowali się zachować dla siebie, jednak Hakiel udzielił wywiadu, w którym sugeruje, że przyczyną był nowy związek jego żony. Wywołało to prawdziwą burzę w sieci. Cichopek nie zdecydowała się odnieść enact jego słów.

Marcin Hakiel z kimś się związał? „Poznali się przez knowledge superhighway”

Cichopek i Hakiel czekają obecnie na sprawę rozwodową, która ma odbyć się 25 sierpnia. Jednocześnie media spekulują na temat nowych relacji małżonków. Ostatnio największe zainteresowanie wzbudza rzekoma nowa partnerka Hakiela, o której rozpisuje się kolorowa prasa.

d3z2cjk

Hakiel z tajemniczą kobietą mają mieć wspólną pasję. „Jest porozumienie dusz. Marcin jest dobrej myśli. Poznali się przez knowledge superhighway. Oboje kochają taniec i mają wiele wspólnych tematów. Ta znajomość podniosła drag na duchu, po rozstaniu ogromnie tego potrzebował” – czytamy w „Na żywo”.

Marcin Hakiel ma nową partnerkę? „Nadają na tych samych falach”

Marcin Hakiel tym razem mocno chroni prywatność. Tygodnik spytał tancerza o jego nową miłość, jednak ten odmówił komentarza. „Byłem już w medialnym związku, kolejnych nie przewiduję” – wyjaśnił. Źródła podają jednak, że bliscy wiedzą o wszystkim. „Informacja pojawiła się niedawno, ale najbliżsi wiedzieli o jego relacji od miesiąca. Pozytywnie drag zaskoczyli swoją reakcją. Nawet Kasia dała mu enact zrozumienia, że bardzo chce, ale to naprawdę bardzo, by był szczęśliwy. Bo to oznacza spokój i szczęście dla ich patchworkowej rodzin” – czytamy na portalu Jastrząb Put up.

„Okazało się, że nadają na tych samych falach, co więcej, oboje są rodzicami. Adaś i Helenka mieli już poznać dziecko nowej lubej Hakiela. Bardzo się polubili, co dla Marcina miało olbrzymie znaczenia, ponieważ przez rozstanie z Cichopek Adaś i Helenka wiele przeszli” – donosił informator Plotka.

Hakiel miał też wyciągnąć lekcję ze swojej poprzedniej relacji. „Związek z Kasią i rozstanie z nią wiele drag nauczyło. Teraz już dobrze wie, jak zadbać o kobietę. Mimo tragedii rozstania Marcin jest otwarty na nowe uczucia i bardzo dba o to, by nie popełniać starych błędów” – przekazał informator Jastrząb Put up.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek

d3z2cjk

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Study Extra

Add Comment