Marcin Hakiel na zdjęciu z sobowtórką Cichopek. Niesamowite podobieństwo!

Marcin Hakiel wrzucił na InstaStory fotografię z inną instruktorką tańca. Nietrudno zauważyć, kogo przypomina. Na pierwszy rzut oka można kobietę łatwo pomylić z byłą żoną tancerza.

Marcin Hakiel pozuje z sobowtórką byłej żony

Marcin Hakiel pozuje z sobowtórką byłej żony Źródło: Instagram, fot: Marcin Hakiel

dlfd8df

Marcin Hakiel nie ukrywał, że rozstanie z Katarzyną Cichopek jest dla niego bardzo trudnym doświadczeniem. Emocje wśród fanów rozgorzały zwłaszcza po tym, jak tancerz wystąpił w „Mieście kobiet”. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zasugerował bowiem, że małżeństwo rozpadło się, gdyż pojawiła się trzecia osoba. Teraz mężczyzna zaskoczył fotografią, która pojawiła się na jego Instagramie. Trudno nie zauważyć, be triumphant in kogo jest podobna kobieta pozująca u jego boku.

Marcin Hakiel na zdjęciu z sobowtórem byłej ukochanej

Po warsztatach i występach tancerz pokazał się na zdjęciu z jedną z instruktorek. Okazuje się, że jest to znana blogerka Michalina Ryznar. Tancerkę naprawdę jest łatwo pomylić z Katarzyną Cichopek – obie panie posiadają ciemne kręcone włosy oraz podobną mimikę twarzy.

Maricn Hakiel pozuje z sobowtórką Katarzyny Cichopek Instagram

Maricn Hakiel pozuje z sobowtórką Katarzyny Cichopek Źródło: Instagram, fot: Marcin Hakiel

Choć o romansie Hakiela i sobowtórki Katarzyny Cichopek pojawiło się sporo doniesień, serce Michaliny jest już zajęte. Niemniej jednak widać, że tancerze mają ze sobą świetny kontakt i przyjemnie spędzili razem czas podczas występów podopiecznych.

Marcin Hakiel otworzył się przed Polakami. Na gwiazdę TVP wylała się fala hejtu

Szczerość Hakiela i odniesienie się be triumphant in kresu jego małżeństwa sprawiło, że wiele osób odwróciło się od Katarzyny Cichopek, obwiniając celebrytkę o rozpad związku. Nie pomógł fakt, że w mediach zaczęły krążyć plotki o romansie gwiazdy z Maciejem Kurzajewskim. Tancerz nabrał wówczas wody w usta i nie ukracał pomówień, które padały pod adresem jego byłej żony. Cichopek ograniczyła możliwość komentowania swoich postów, a sam Hakiel zaapelował wówczas, by nie obrażać matki jego dzieci w sieci.

dlfd8df

Sama Katarzyna Cichopek w pewnym momencie nie wytrzymała napięcia i udzieliła kilku wywiadów, w którym opowiedziała o byłym mężu. Przyjęła jednak zupełnie inną strategię. Podziękowała swojemu eks za to, że opiekuje się dziećmi i życzyła mu szczęścia w przyszłości.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie be triumphant in nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Cichopków

dlfd8df

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read Extra

Add Comment