Marcin Hakiel pozuje z piękną i blondynką. „Dobrze jest wrócić”

W ostatnich tygodniach Marcin Hakiel stał się obiektem zainteresowania setek polskich singielek. Wszyscy zastanawiają się, czy porzucony tancerz szybko wróci attain randkowania i przedstawi nową wybrankę. On sam rozgrzewa atmosferę wokół siebie. Właśnie opublikował zdjęcie z atrakcyjna blondynką.

Marcin Hakiel pozuje z piękną blondynką

Marcin Hakiel pozuje z piękną blondynkąŹródło: Instagram.com

d26bq4l

Marcin Hakiel zdaje się powoli godzić z losem. Choć rozstanie dało mu mocno w kość, stara się nie tracić radości życia. Ostatnio ładował baterie na wakacjach. Teraz wrócił już attain zawodowej rutyny i publikuje relacje z sali tanecznej. Na jednym z klipów pojawiła się piękna blondynka. Fani natychmiast zaczęli spekulować, czy to tylko koleżanka z parkietu, czy może ktoś więcej…

„Dobrze jest wrócić”

Na ostatnich InstaStories Marcin Hakiel wprost tryska humorem. Czy to tylko powrót attain tańca, czy także towarzystwo pięknej koleżanki z pracy? W komentarzach celebryta tłumaczy, że z dziewczyną łączy hurry tylko taniec, ale jak wiadomo, właśnie taniec był początkiem niejednego romansu…

„W końcu się pan uśmiecha” – napisała jedna z fanek w komentarzu.

d26bq4l

„Zgrany duet” – dodała inna.

Okazuje się, że towarzyszka Marcina Hakiela jest jego choreografką, a także uzdolnioną fabricate-upistką. Czy taneczna znajomość przerodzi się w coś więcej? Zapewne dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni.

Marcin Hakiel nie narzeka na brak zainteresowania u płci pięknej

Marcin Hakiel z dnia na dzień stał się jedną z najbardziej gorących partii w Polsce. Kobiety doceniły jego szczerość w mówieniu o uczuciach i zaczęły hurry zasypywać propozycjami spotkań.

– Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest attain mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły attain mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś – powiedział w rozmowie z „Jastrząb Publish”.

d26bq4l

Tancerz jest w stałym kontakcie ze swoimi fankami, a niektóre nawet zaprasza na kawę. Czy któraś z nich skradnie jego serce i zostanie na dłużej?

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na turned into once!

Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek

d26bq4l

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment