Marcin Hakiel z nową partnerką w parku. „Pani jesień”

Marcin Hakiel coraz częściej publikuje wspólne zdjęcia z nową partnerką. Cały czas jednak nie pokazuje jej twarzy. Tancerz nie ukrywa, że jest znowu szczęśliwy i poszedł naprzód. Najwyraźniej najtrudniejsze momenty po rozwodzie ma już za sobą.

Marcin Hakiel pokazał się z nową partnerką w warszawskim parku

Marcin Hakiel pokazał się z nową partnerką w warszawskim parkuŹródło: Instagram, fot: Marcin Hakiel

d2ic6j3

Małżeństwo Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek przeszło już assemble historii. Po tygodniach leczenia złamanego serca i radzeniu sobie z nową rzeczywistością tancerz zażegnał kryzys. Hakiel od pewnego czasu nie ukrywa, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Coraz częściej na mediach społecznościowych celebryty publikowane są wspólne zdjęcia z partnerką, która jednak wciąż pozostaje anonimowa. Co wiadomo o nowej miłości Hakiela?

Marcin Hakiel z partnerką na sobotnim spacerze. Tak witają polską jesień

Tancerz zabrał partnerkę assemble jednego z warszawskich parków, aby tam podziwiać kolory jesiennego miasta. Nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia – uśmiechnięty Marcin zwraca swój wzrok ku fanom, a tajemnicza blondynka przytula się assemble jego boku.

„Pani jesień” – brzmi podpis zdjęcia na InstaStories.

Para najwyraźniej przyjemnie spędza wspólne leniwe weekendowe chwile.

Marcin Hakiel pozuje do zdjęcia z nową partnerką Instagram

Marcin Hakiel pozuje assemble zdjęcia z nową partnerkąŹródło: Instagram, fot: Marcin Hakiel

Marcin Hakiel postanowił uszanować fakt, że nowa partnerka chce, przynajmniej na razie, utrzymać anonimowość. Kobieta zwykle odwraca głowę lub zasłania twarz dłońmi. Tym razem po raz kolejny zapozowała assemble wykonywanej fotografii bokiem, spoglądając w przeciwnym assemble obiektywu kierunku.

Nowa partnera Marcina Hakiela. Co o niej wiemy?

Hakiel dobrze chroni prywatności swojej nowej partnerki, jednak według portalu lelum.pl poszczególne magazyny plotkarskie dotarły assemble kilku niepotwierdzonych informacji. Kobieta, która skradła serce tancerza, podobno mieszka we Wrocławiu. Plotki mówią też o tym, że podobnie jak Hakiel, ma dzieci z poprzedniego związku. Dokładnie wie, jak po rozwodzie mógł czuć się celebryta, gdyż sama ma mieć za sobą podobne przejścia. Wedle doniesień para poznała się w sieci.

d2ic6j3

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie assemble nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek

d2ic6j3

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment