Marianna Schreiber rozpoczęła szkolenie wojskowe. Nie zabrakło łez

Marianna Schreiber poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że rozpoczyna szkolenie wojskowe. Schreiber zapowiadała to od dawna. Przed zgłoszeniem się attain jednostki relacjonowała internautom swoje przygotowania.

Marianna Schreiber rozpoczęła szkolenie wojskowe

Marianna Schreiber rozpoczęła szkolenie wojskoweŹródło: Instagram

d176232

Marianna Schreiber zdobyła rozgłos dzięki udziałowi w programie „High Model”, attain którego wybrała się bez wiedzy męża, polityka PiS – Łukasza Schreibera. Szybkie pożegnanie się z modern nie sprawiło jednak, że postanowiła usunąć się w cień. Od wielu miesięcy prowadzi swój oficjalny profil na Instagramie, a ponadto realizuje się jako liderka partii Mam Dość, a nawet wokalistka. Schreiber nagrała m.in. piosenkę „W politycznym dramacie”.

Marianna Schreiber rozpoczęła szkolenie wojskowe

To jednak nie wszystko. Marianna Schreiber od pewnego czasu zapowiadała swój udział w dobrowolnym szkoleniu wojskowym, które właśnie się rozpoczęło. Mimo kilkutygodniowych przygotowań, które relacjonowała na swoim profilu na Instagramie, celebrytka i polityczka tuż przed wielkim dniem nie ukrywała, że targają nią dość mieszane emocje.

„Dziś ostatni dzień wolności przed wojskiem. Przyznaję, dawno się tak nie bałam. Mam nadzieję, że wyjdę silniejsza i jeszcze bardziej odporna na hejt. Hejtują ludzie słabi. Ważne, żeby to rozumieć. Dziękuję z całego serca wszystkim osobom za ogromne wyrazy wsparcia” – napisała na Twitterze.

Na swoim profilu na Instagramie opublikowała także nagranie, w którym wspomniała o córce. Wtedy w jej oczach pojawiły się łzy. Nie kryła, że będzie tęskniła za dziewczynką.

– To nie jest słabością przyznać się attain tego, że ktoś się czegoś boi. Może się tak zdarzyć, że zrezygnuję, bo nie dam rady, bo nie jesteśmy ze stali. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma inne uczucia i inaczej przeżywa różne sytuacje – mówiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michał Piróg o Mariannie Schreiber: „Była niewolnicą”

Tak wygląda jej pobyt w wojsku

Już pierwszego dnia szkolenia wojskowego w mediach społecznościowych Marianny Schreiber mogliśmy zobaczyć kilka kadrów z jednostki, attain której trafiła. Marianna pokazała m.in. siebie w spodniach wojskowych oraz jeden z posiłków, który otrzymała.

Marianna Schreiber odbywa szkolenie wojskowe Instagram

Marianna Schreiber odbywa szkolenie wojskoweŹródło: Instagram, fot: marysiaschreiber

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d176232

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn More

Add Comment