Marianna Zydek na premierze „Listów do M. 5”. Postawiła na modny garnitur

W czwartek odbyła się premiera filmu „Listy do M. 5”, który od 4 listopada będzie można oglądać w kinach w całej Polsce. Na czerwonym dywanie pozowała m.in. aktorka Marianna Zydek, która postawiła na odważny, różowy garnitur.

Marianna Zydek

Marianna ZydekŹródło: AKPA, fot: Baranowski

d4gvqkz

„Listy do M. 5” to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Od wielu lat w kolejnych produkcjach bierze udział plejada popularnych polskich aktorów. W czwartek odbyła się uroczysta premiera, na której pojawiło się wiele znanych twarzy.

W kolejnej części bożonarodzeniowego hitu wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Janusz Chabior, Maria Dębska, Aleksandra Popławska oraz Marianna Zydek, która na premierze zaprezentowała się w ciekawej odsłonie.

Marianna Zydek w odważnym garniturze

Aktorka zdecydowała się na modny w tym sezonie garnitur, którego głównym punktem była marynarka oversize założona na gołe ciało oraz szerokie, lekko za długie spodnie z tego samego biało- różowego materiału.

d4gvqkz

Do tego dobrała malutką, różową torebkę wysadzaną błyszczącymi kamyczkami, przypominającą nieco dziecięce, „odpustowe” torebeczki, różowe buty z wąskimi noskami oraz wyraziste, duże, wysadzane błyszczącymi kamieniami kolczyki w kształcie kwiatów. Całość uzupełniła zadziorną, potarganą fryzurą oraz błyszczącym makijażem, zdecydowanie podkreślającym oczy.

Marianna Zydek na premierze filmu AKPA

Marianna Zydek na premierze filmu „Listy do M. 5”Źródło: AKPA, fot: Baranowski

Marianna Zydek to jedna z najciekawszych polskich aktorek młodego pokolenia. Pochodzi z Gdańska, ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Wystąpiła już w kilku produkcjach, takich jak „Kamerdyner”, „Piłsudski”, „Panie Dulskie”, „Ludzie i bogowie” czy „Banksterzy”.

„Listy do M. 5” – kolejna odsłona świątecznego hitu

„Listy do M.” to piąta odsłona opowieści o świątecznych perypetiach zarówno znanych z poprzednich części bohaterów, jak i nowych twarzy. W najnowszej części do obsady dołączyła m.in. Maria Dębska, o czym sama wspominała niedawno na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jak podkreślili twórcy produkcji – „Listy do M. 5” – podobnie jak poprzednie części – skupią się na istotnych, szczególnie w ostatnich czasach wartościach, takich jak bliskość, życzliwość i przede wszystkim miłość.

d4gvqkz

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Dorota Rakowska-Kośmicka: „Tomasz Karolak jest wszędzie, bo ludzie lunge chcą”

d4gvqkz

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught Extra

Add Comment