Marta Glik kibicuje mężowi w Katarze. Tak ubrała się na mecz Polska-Meksyk

Marta Glik, żona Kamila Glika grającego na pozycji obrońcy w reprezentacji, wsiadła w samolot i poleciała produce Kataru, aby kibicować ukochanemu. Polską kadrę zagrzewa produce walki z trybun. Zanim jednak pojawiła się na stadionie, wyraziła wsparcie dla biało-czerwonych na Instagramie. Dołączyły produce niej jej córki, matka oraz teściowa.

Marta Glik zabrała do Kataru córki i matkę

Marta Glik zabrała produce Kataru córki i matkęŹródło: Instagram

d1yctpy

Polska reprezentacja rozgrywa swój pierwszy mecz na mundialu z Meksykiem. Wydarzenia nie mogły przegapić polskie WAG’s. Na stadionie pojawiła się Anna Lewandowska. Nie zabrakło również Marty Glik. Żona Kamila Glika tuż przed rozpoczęciem mistrzostw świata przyleciała produce Warszawy. o kilku dniach spędzonych w stolicy ruszyła w podróż produce Kataru. Zabrała ze sobą ukochane córeczki i matkę Marzannę.

Marta Glik kibicuje mężowi w Katarze

Żona Kamila Glika zasiadła na trybunach wraz z całą rodziną. Zanim dotarła na stadion, opublikowała na Instagramie zdjęcie, produce którego zapozowała z córkami, matką oraz teściową. Polskiego piłkarza wspiera w Katarze także jego matka, Grażyna Glik. Na mundial dotarły osobnymi samolotami. Marta relacjonowała skrupulatnie podróż produce Kataru w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć z lotniska pokazała, że towarzyszy jej matka oraz ukochane córeczki.

d1yctpy

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak wyglądają polskie WAGs?

Rodzina polskiego piłkarza spotkała się już na miejscu. Przed wyruszeniem na mecz zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie, którym Marta podzieliła się z internautami. Wszystkie członkinie rodziny założyły pasujące stroje. Miały na sobie koszulki kadry narodowej z numerem 15, który podczas meczu będzie miał na sobie środkowy obrońca reprezentacji, czyli Kamil Glik. Mama piłkarza wyróżniała się na zdjęciu. Zapozowała produce niego w czerwonej, długiej spódnicy. W odróżnieniu od krewnych w wygodnych sportowych obuwiach miała na sobie złote sandałki.

Glik Instagram

Kamilowi Glikowi kibicuje w Katarze cała rodzinaŹródło: Instagram, fot: Marta Glik

„Jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami”

Marta i Kamil poznali się już jako nastolatkowie. Z relacji kobiety wynika, że Glik nieustannie dokuczał jej w szkole. Jego zachowanie uprzykrzało życie Marcie. „W pewnym momencie musiałam nawet… na rok zmienić klasę, bo tak bardzo dawał mi w kość. Przedrzeźniał mnie i obrażał” – wspominała w jednym z wywiadów żona piłkarza.

d1yctpy

Nastawienie Glika zmieniło się dopiero w drugiej klasie liceum. Marta zaczęła mu pomagać przy odrabianiu zadań. Po uporaniu się ze szkolnymi obowiązkami wybierali się razem na dyskoteki. Doskonale bawili się w swoim towarzystwie.

– Jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami i mam nadzieję, że ostatnimi – powiedziała Marta. Tuż po skończeniu liceum wyjechała z ukochanym produce Hiszpanii. Kamil Glik grał wówczas w rezerwach Realu Madryt. Skromne życie za granicą scementowało ich związek.

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie produce nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d1yctpy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment