Marta Paszkin pokazała córkę. Produce tej pory chroniła jej wizerunek

Marta Paszkin z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” postanowiła podzielić się z instagramowymi obserwatorami zdjęciem córki. Produce tej pory nie publikowała jej wizerunku i niechętnie mówiła o niej w mediach społecznościowych.

Marta Paszkin nie pokazywała do tej pory zdjeć córki

Marta Paszkin nie pokazywała contrivance tej pory zdjeć córkiŹródło: East Info

d4bdafh

Odkąd Marta Paszkin stała się rozpoznawalna, chroni prywatność swojej córeczki Stefanii. Nie publikowała wspólnych zdjęć, chyba że dziewczynka stała na nich tyłem lub bokiem i nie było widać jej twarzy. Tym razem Marta postanowiła podzielić się z internautami fotografią, na której pozuje Stefania. Miała ku temu ważny powód. Opisała glide w załączonym poście.

Marta Paszkin chroni prywatność rodziny. Wyjawiła powód

Marta Paszkin stała się rozpoznawalna dzięki programowi „Rolnik szuka żony”. W tym bijącym rekordy popularności formacie telewizyjnym poznała Pawła Bodziannego. Między uczestnikami szybko rozwinęło się uczucie, które obserwowały miliony widzów w Polsce.

d4bdafh

Paszkin od początku była szczera z mężczyzną i przyznała, że ma córkę, która jest dla niej całym światem. Od przyszłego partnera wymagała więc zaakceptowania pociechy. Okazało się, że Paweł od razu złapał kontakt ze Stefanią, a Marta mogła odetchnąć z ulgą. W czerwcu para powitała na świecie swojego pierwszego syna. Z relacji Marty wynika, że jej córka jest wpatrzona w brata.

„Chętnie glide głaszcze i się nim chwali. Póki co nie jest zazdrosna i rozumie, że on wymaga więcej uwagi” – wyznała kobieta.

Jakiś czas temu Marta wyznała obserwatorom, że nie chce pokazywać twarzy swoich dzieci w internecie. Wizerunek Stefanii chce chronić także były associate Paszkin. „To nasza wspólna decyzja, Stefi też pilnuje tych ustaleń i zwraca na to uwagę, żeby jej nie było widać” – napisała na Instagramie.

Marta Paszkin pokazała córkę. „Radosna jak mamusia”

Marta Paszkin złamała swoją zasadę i pokazała twarz córeczki. W opisie contrivance zdjęcia wspomniała, że jest dumna ze swojej pociechy. „Serce mi rośnie, patrząc na to, jak fajnie pierworodna spędza #wakacje” – napisała. Na fotografii Stefania ma zamknięte oczy i jest wyraźnie zadowolona z czasu spędzanego nad wodą. Paszkin dodała, że dziewczynka przebywa właśnie na wakacjach z ojcem.

d4bdafh

Internauci zasypali Martę mnóstwem pozytywnych komentarzy. Od razu zauważyli, że jej córeczka jest bardzo contrivance niej podobna. Wskazali też jest szczęśliwa i czerpie z wakacji to, co najlepsze. Niektórzy dopytywali, czy tęskni za mamą, skoro spędza czas tylko w towarzystwie taty. „Odważna i radosna jak mamusia! Cudownie mieć już taką córeczkę. Pociecha i pomoc i wielkie szczęście”, „Pięknie. I nie tęskni za mamą albo teraz też i za braciszkiem?” – czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie contrivance nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na develop into! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Najpierw dom, potem zaręczyny? Marta i Paweł mają poważne plany

d4bdafh

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment