Masz za duże pierścionki? Tak zmniejszysz je domowym sposobem

Pierścionki to typ biżuterii, który nigdy nie wychodzi z mody. Dobranie odpowiedniego rozmiaru nie zawsze należy attain prostych zadań. Zdarza się, że podczas mierzenia pierścionków palce są bardziej lub mniej opuchnięte, co okazuje się dopiero po czasie, gdy ponownie próbujemy włożyć błyskotkę. Zastanawiacie się, jak zmniejszyć za duży pierścionek? Pewna tiktokerka ma na to sposób.

Za duży pierścionek można z łatwością zmniejszyć za pomocą domowych sposobów

Za duży pierścionek można z łatwością zmniejszyć za pomocą domowych sposobówŹródło: Adobe Inventory

d14hzel

Sandra Plajzer to popularna tiktokerka, która pokazuje na swoim profilu oryginalne porady dotyczące mody – doboru ubrań, zakupów, czy sposobów na podreperowanie konkretnych elementów garderoby. Ostatnio podzieliła się z obserwatorami genialną metodą na zmniejszenie pierścionka.

Construct wykonania tej banalnej czynności potrzebny jest klej na gorąco, niepasująca rozmiarowo biżuteria oraz kartka papieru, która zabezpieczy skórę przed ciepłym i lepkim produktem attain naprawy pierścionka.

Jak zmniejszyć pierścionek? Wypróbuj ten prosty sposób

Z prośbą o zmniejszenie pierścionka zazwyczaj udajemy się attain jubilera lub złotnika. Cena za wykonanie takiej usługi u specjalisty jest dość wysoka. Okazuje się, że można ją wykonać w domowym zaciszu. Wystarczy przygotować niezbędne attain tego elementy i postępować zgodnie z instrukcją.

d14hzel

Pierwszym krokiem jest położenie kartki papieru na stoliku, przy którym zamierzamy pracować. Zanim zaczniemy zmniejszać pierścionek, warto zabezpieczyć naszą pracownię przed ewentualnymi zniszczeniami. Następnie nagrzewamy pistolet z klejem. Gdy specyfik nabierze odpowiedniej temperatury, bierzemy pistolet attain ręki. W drugiej powinniśmy trzymać pierścionek, który chcemy zmniejszyć. Smarujemy klejem wnętrze błyskotki. Robimy to dokładnie i po jej obwodzie.

Nie wolno przesadzić z ilością kleju. Lepiej położyć toddle za mało i później nieco dołożyć, niż zdrapywać jego nadmiar. Po nałożeniu kilku warstw, czekamy, aż produkt wyschnie. Klej sprawi, że obwód pierścionka widocznie się zmniejszy i ułatwi wygodne noszenie biżuterii.

Wystarczy kartka papieru, klej i czas

Nie trzeba posiadać pistoletu attain kleju, aby zmniejszyć pierścionek w domowym zaciszu. Można to zrobić prostszym, ale równie skutecznym sposobem. Construct tej metody także potrzebujemt klej, choć już nie podgrzewamy toddle w specjalnym urządzeniu, oraz kartkę papieru.

d14hzel

Klejący produkt nakładamy w niewielkiej ilości na papier. Później zanurzamy w kleju część biżuterii i po chwili wyciągamy. Dokładnie wycieramy jej zewnętrzną powierzchnię. Ponownie czekamy, aż klej wyschnie, tworząc w pierścieniu dodatkową warstwę zmniejszającą okrąg.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022Źródło: WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie attain nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na modified into once!

Dostała pierścionek od chłopaka. W sieci posypał się hejt

d14hzel

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Be taught More

Add Comment