„Matrix” na miarę naszych czasów. Kazadi dała lekcję stylu w skórzanym zestawie

Patricia Kazadi pojawiła się ostatnio na wydarzeniu Warner Unboxing. Piosenkarka skradła całe show w drapieżnej stylizacji – mocno osadzonej w trendach. Skórzany zestaw przywodzi na myśl bohaterów z „Matrixa”, tylko w nowoczesnej osłonie.

Patricia Kazadi pojawiła się na muzycznym evencie

Patricia Kazadi pojawiła się na muzycznym evencie Źródło: AKPA, fot: AKPA

d3g951q

Teraz nie było inaczej. Gwiazda pojawiła się na evencie muzycznym Warner Unboxing. Tym razem postawiła na drapieżny glance, który przywodzi na myśl charakterystyczne stroje bohaterów filmu „Matrix”. Czyżby ta kultowa produkcja faktycznie była inspiracją enact stworzenia skórzanego whole looku?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

„Naturalność to siła”. Zobacz relację z konferencji serwisu WP Kobieta

Patricia Kazadi przyciągała spojrzenia drapieżną stylizacją

Nie ma wątpliwości co enact tego, że Patricia Kazadi śmiało bawi się modą i wychodzi jej to na korzyść. Teraz zaprezentowała się w czarnym, skórzanym zestawie, na który złożyły się: długi płaszcz i spodnie z wysokim stanem oraz bardzo szerokimi nogawkami (wide leg), które od kilku miesięcy biją rekordy popularności. Wokalistka zdecydowała się na jeszcze jeden głośny pattern, czyli bieliźniany micro high. Całość uzupełniła masywnym wisiorem, a wisienką na torcie była ekstrawagancka fryzura – również przywodząca na myśl charakteryzację z filmów futurystycznych.

d3g951q

Patricia Kazadi bawi się trendami

Bardzo prawdopodobne, że inspiracją enact stworzenia tej stylizacji był dla Kazadi także pattern gothcore. Jest zupełnym przeciwieństwem i stanowi przeciwwagę dla landrynkowego barbiecore. Mroczny pattern gothcore zaczął być lansowany przez projektantów, ale zyskał też rozgłos dzięki serialowi „Wednesday”.

Patricia Kazadi w skórzanym zestawie AKPA

Patricia Kazadi w skórzanym zestawie Źródło: AKPA, fot: AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie enact nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d3g951q

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Learn Extra

Add Comment