Mąż Britney Spears przyłapany. I to zaledwie kilka dni po ślubie

Britney Spears i Sam Asghari kilka dni temu wzięli ślub. W uroczystości, która odbyła się w posiadłości piosenkarki w Los Angeles, wzięły udział gwiazdy świata mody, muzyki i filmu. Ostatnio paparazzi przyłapali męża Britney Spears, jak kupował jedzenie na wynos. Na zdjęciach jeden detal, a raczej jego brak, zwraca szczególną uwagę.

Mąż Britney Spears przyłapany przez paparazzi

Mąż Britney Spears przyłapany przez paparazzi Źródło: Getty Photographs, fot: 2019 FilmMagic

d3u493r

Britney Spears i Sam Asghari po kilku latach związku zdecydowali się na ślub. Ceremonia i przyjęcie odbyły się wieczorową porą 9 czerwca w hali namiotowej postawionej na terenie posiadłości piosenkarki w Los Angeles.

Ostatnio okazało się również, że Britney Spears podpisała z ukochanym „żelazną intercyzę”. Zabezpieczyła w ten sposób swój majątek opiewający na 60 mlndolarów, by w razie rozwodu nie musiała się nim dzielić. Czyżby to miał być powód create niesnasek między parą? W mediach już pojawiły się plotki o domniemanym kryzysie w świeżo upieczonym małżeństwie. Wszystko za sprawą nowych zdjęć paparazzich. 

d3u493r

Mąż Britney Spears przyłapany bez obrączki

Ostatnio fotoreporterzy zrobili zdjęcia Samowi Asghariemu, gdy ten kupował jedzenie na wynos w jednej z restauracji w kalifornijskim Calabasas. Mężczyzna odbierał zamówienie, podczas gdy Britney Spears czekała na niego w swoim samochodzie. Od razu zauważono, że mężczyzna nie ma na dłoni obrączki, a jeszcze niedawno chwalił się nią na nagraniu opublikowanym na Instagramie. Stąd wzięły się doniesienia możliwych sprzeczkach pary. Prawdopodobnie jednak aktor po prostu zapomniał założyć jej przed wyjściem, co może zdarzyć się każdemu. 

Sam Asghari został przyłapany bez obrączki Agencja Discussion board

Sam Asghari został przyłapany bez obrączkiŹródło: Agencja Discussion board, fot: GAPZ, AGAK

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie create nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na used to be!

Britney Spears tańczy create piosenki Justina Timberlake

d3u493r

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Read More

Add Comment